Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1233 ha zabudowana parterowym budynkiem (ok. 218 m² zabudowy) ze strychem nieużytkowym i częściowym podpiwniczeniem, położona w jednej z miejscowości w Polsce. Obiekt formalnie ujęty jako mieszkalny wykazuje cechy budynku handlowo‑magazynowego lub warsztatowego i jest obecnie objęty umową najmu lokalu użytkowego zawartą na 4 lata od początku 2025 r.
Na sprzedaż w trybie postępowania upadłościowego oferowana jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni ok. 0,0425 ha, porośnięta nieuporządkowaną zielenią, położona w drugiej linii zabudowy, bez bezpośredniego dostępu do drogi publicznej i bez uzbrojenia w media. Nieruchomość jest powiązana z umową najmu lokalu użytkowego zawartą na 4 lata, obejmującą teren ujęty w dwóch księgach wieczystych.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0998 ha, zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 190 m². Cena wywołania wynosi 751 050 zł, przy oszacowanej wartości *** zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,0895 ha w Częstochowie, zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi (ok. 90 m² i 34 m²) oraz zabudową gospodarczą, położona w strefie terenów mieszkaniowych. Cena wywołania wynosi 157 762,50 zł, a dojazd do posesji zapewnia droga wojewódzka.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1 018 m² w Częstochowie, zabudowana parterowym, podpiwniczonym budynkiem mieszkalnym w technologii tradycyjnej oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona przy drodze utwardzonej ma dostęp do sieci: energetycznej, wodociągowej, gazowej i kanalizacyjnej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa w Częstochowie, składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni ok. 125 m², o kształcie zbliżonym do prostokąta. Działki są nieogrodzone, z pośrednim dostępem do drogi publicznej poprzez ustanowioną służebność przejazdu.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 50,5 m² (w tym piwnica), położony na parterze bloku z 2008 roku, z balkonem i indywidualnym ogrzewaniem gazowym. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dodatkowego pokoju, łazienki z WC oraz holu, a cena wywołania wynosi 258 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa w Częstochowie o łącznej powierzchni ok. 1,96 ha, zabudowana podziemnym żelbetowym schronem. Działki stanowią prawo użytkowania wieczystego gruntu, a schron jest odrębnym od gruntu przedmiotem własności.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,50 m², położony w Częstochowie w budynku wielomieszkaniowym, na 3. piętrze, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 213 450 zł przy braku możliwości oceny standardu wykończenia z uwagi na ograniczony dostęp do lokalu.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 43 m² w Częstochowie, składające się z 2 pokoi, kuchni, WC, balkonu oraz piwnicy, położone na 3. piętrze w 11‑kondygnacyjnym budynku, z mediami (gaz, woda, kanalizacja, kablówka). Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania wynosi 190 875 zł przy sumie oszacowania 254 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Częstochowie, przeznaczona w studium pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN). Działka wymaga uregulowania stanu prawnego ujawnionego w księdze wieczystej, który jest obecnie niezgodny z ewidencją gruntów.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa w Częstochowie o powierzchni 3066 m², zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem socjalno‑biurowym z częścią mieszkalną o pow. użytkowej ok. 239 m². Na działce znajdują się także dwa parterowe budynki produkcyjno‑magazynowo‑garażowe o łącznej powierzchni użytkowej ok. 426 m², co czyni nieruchomość atrakcyjną pod działalność gospodarczą.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni ok. 1456 m², położona w dzielnicy Kiedrzyn w Częstochowie, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość ma kształt prostokąta (ok. 32 × 45 m) i posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej, oświetlonej drogi dojazdowej.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 31,10 m², położona na 4. piętrze budynku wielorodzinnego, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu przypisano pomieszczenie gospodarcze w piwnicy o pow. 3,30 m², stanowiące część wspólną nieruchomości.
Na sprzedaż udział 1/8 w nieruchomości położonej w Częstochowie, w rejonie ulicy Dobrzyńskiej. Przedmiotem jest udział we współwłasności, nabywany w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Mieszkanie o powierzchni 65,9 m² (użytkowa ok. 57,5 m²) położone w centrum Częstochowy, na 3. piętrze 4‑kondygnacyjnej kamienicy, składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz piwnicy, w stanie umiarkowanym. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 258 075 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 69,6 m², położony na 4. piętrze kamienicy w centrum Częstochowy, w budynku wielorodzinnym w technologii tradycyjnej murowanej. Mieszkanie w stanie umiarkowanym, z udziałem w nieruchomości wspólnej, ma cenę wywołania 288 525 zł.
Kawalerka o powierzchni 19,05 m² położona jest na 1. piętrze kamienicy w centrum Częstochowy, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowo-usługowej, z umiarkowaną dostępnością miejsc parkingowych. Lokal stanowi przedmiot licytacji komorniczej elektronicznej, z ceną wywołania 50 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,45 m² (46,19 m² z pomieszczeniami przynależnymi), położony w centrum Częstochowy, w kamienicy na 1. piętrze, składający się z 1 pokoju, kuchni i łazienki. Nieruchomość w stanie użytkowym, z prawem własności, ma cenę wywołania 91 875 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 39,8 m², położone w centrum Częstochowy, w kamienicy na 2. piętrze, z kuchnią i WC. Lokal w prawie własności wyceniono na 140 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 105 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,13 m² (z pomieszczeniami przynależnymi łącznie 100,75 m²), położony w centrum Częstochowy, w kamienicy na 3. piętrze, składający się z 1 pokoju, kuchni i WC. Nieruchomość w stanie użytkowym, z prawem własności, ma cenę wywołania 85 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowana jest nieruchomość gruntowa o pow. ok. 0,20 ha, zabudowana wolnostojącym, murowanym domem jednorodzinnym z lat 60. o pow. ok. 120 m², z 3 pokojami, kuchnią, łazienką, piwnicą, tarasem oraz mediami (woda, kanalizacja, siła). Dodatkowo na działce znajdują się dwa murowane budynki o charakterze handlowo-usługowym i gospodarczo-garażowym (ok. 50 m² i 88 m²), a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 345 750 zł.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,10 ha, położona w Częstochowie wraz z przyległą drogą dojazdową. Działki tworzą funkcjonalną całość, stanowiąc atrakcyjny teren pod zabudowę lub dalsze wykorzystanie gospodarczego potencjału.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 115 m² z 7 pokojami, wybudowany w 1976 roku, z piwnicą oraz podstawowymi mediami. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 280 000 zł, a oględziny zaplanowano w wyznaczonym terminie przed rozpoczęciem licytacji elektronicznej.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 56,1 m², położony na 3. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość stanowi współwłasność dwóch dłużników (sprzedawane są oba udziały), a cena wywołania wynosi 221 550 zł.