Licytacje komornicze domy

Nieruchomość

Promnik, świętokrzyskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 1,00 m2
233 045 zł
233 045 zł/m2
Nieruchomość

Starachowice, świętokrzyskie

Dom Udział % 15-09-2026
Pow.: 1,00 m2
130 500 zł
130 500 zł/m2
Nieruchomość

Kielce, świętokrzyskie

Dom Udział % 06-10-2026
Pow.: 125,75 m2
692 360 zł
5 506 zł/m2
Nieruchomość

Kurów, świętokrzyskie

Dom 02-10-2026
Pow.: 1,00 m2
211 500 zł
211 500 zł/m2
Nieruchomość

Sandomierz, Mokoszyn

Dom 06-10-2026
Pow.: 1,00 m2
827 025 zł
827 025 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Topola, świętokrzyskie

Dom Udział % 10-11-2026
Pow.: 1,00 m2
60 877 zł
60 877 zł/m2
Nieruchomość

Brzeziny, świętokrzyskie

Dom Udział % 14-09-2026
Pow.: 1,00 m2
435 625 zł
435 625 zł/m2
Nieruchomość

Grzybów, świętokrzyskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 70,00 m2
138 675 zł
1 981 zł/m2
Nieruchomość

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Dom 07-09-2026
Pow.: 57,39 m2
246 000 zł
4 286 zł/m2
Nieruchomość

Łaziska, Łaziska

Dom Udział % 01-09-2026
Pow.: 202,60 m2
103 667 zł
512 zł/m2
Nieruchomość

Grójec, świętokrzyskie

Dom 18-09-2026
Pow.: 1,00 m2
288 750 zł
288 750 zł/m2
Nieruchomość

Sandomierz, świętokrzyskie

Dom 30-09-2026
406 000 zł
zł/m2
Nieruchomość

Kameduły, świętokrzyskie

Dom 28-09-2026
Pow.: 131,14 m2
574 350 zł
4 380 zł/m2
Nieruchomość

Busko-Zdrój, świętokrzyskie

Dom 01-09-2026
Pow.: 127,65 m2
577 634 zł
4 525 zł/m2
Nieruchomość

Kielce, świętokrzyskie

Dom 10-09-2026
Pow.: 1,00 m2
680 338 zł
680 338 zł/m2
Nieruchomość

Czarniecka Góra, świętokrzyskie

Dom Udział % 12-09-2026
Pow.: 164,21 m2
237 645 zł
1 447 zł/m2
Nieruchomość

Głuchów, świętokrzyskie

Dom 01-09-2026
Pow.: 1,00 m2
410 548 zł
410 548 zł/m2
Nieruchomość

Stopnica, świętokrzyskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 172,00 m2
802 125 zł
4 664 zł/m2
Nieruchomość

Nowy Folwark, świętokrzyskie

Dom 31-10-2026
Pow.: 176,32 m2
347 719 zł
1 972 zł/m2
Nieruchomość

Podlesie, świętokrzyskie

Dom 19-09-2026
Pow.: 1,00 m2
179 915 zł
179 915 zł/m2
Nieruchomość

Sandomierz, świętokrzyskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 322,00 m2
935 600 zł
2 906 zł/m2
Nieruchomość

Proćwin, świętokrzyskie

Dom Udział % 05-10-2026
Pow.: 25,84 m2
22 506 zł
871 zł/m2
Nieruchomość

Damiany, świętokrzyskie

Dom 01-09-2026
Pow.: 1,00 m2
67 500 zł
67 500 zł/m2
Nieruchomość

Potok Wielki, świętokrzyskie

Dom 01-09-2026
Pow.: 1,00 m2
1 386 467 zł
1 386 467 zł/m2
Nieruchomość

Jadwigów, świętokrzyskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 119,60 m2
292 752 zł
2 448 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.