Licytacje komornicze mieszkania

Nieruchomość
-23%

Kłobuck, śląskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 50,41 m2
188 625 zł
3 742 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Wodzisław Śląski, śląskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 53,10 m2
172 500 zł
3 249 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 46,51 m2
162 750 zł
3 499 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Mieszkanie Udział % 07-10-2026
Pow.: 45,82 m2
101 625 zł
2 218 zł/m2
Nieruchomość
-59%

Siemianowice Śląskie, śląskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 37,28 m2
104 000 zł
2 790 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Udział % 13-10-2026
Pow.: 64,35 m2
116 738 zł
1 814 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Jaworzno, śląskie

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 43,94 m2
206 325 zł
4 696 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Gliwice, śląskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 67,84 m2
331 500 zł
4 886 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 36,30 m2
106 024 zł
2 921 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Racibórz, śląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 47,39 m2
166 339 zł
3 510 zł/m2
Nieruchomość
-7%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 9,16 m2
48 000 zł
5 240 zł/m2
Nieruchomość
-25%

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 49,40 m2
239 010 zł
4 838 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 53,88 m2
185 333 zł
3 440 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Zawiercie, śląskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 61,03 m2
266 250 zł
4 363 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Tychy, śląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 48,00 m2
307 500 zł
6 406 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 03-11-2026
Pow.: 46,40 m2
165 750 zł
3 572 zł/m2
Nieruchomość
-58%

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 35,27 m2
84 667 zł
2 401 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % 20-10-2026
Pow.: 52,37 m2
95 481 zł
1 823 zł/m2
Nieruchomość
-77%

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 30,73 m2
45 000 zł
1 464 zł/m2
Nieruchomość
-68%

Bytom, Ruda

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 121,60 m2
194 100 zł
1 596 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 46,43 m2
25 875 zł
557 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 46,43 m2
25 875 zł
557 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 46,43 m2
25 875 zł
557 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, Tysiąclecie

Mieszkanie Udział % 23-09-2026
Pow.: 42,13 m2
142 091 zł
3 373 zł/m2
Nieruchomość

Bytom, śląskie

Mieszkanie Udział % 13-10-2026
Pow.: 62,10 m2
44 250 zł
713 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.