Licytacje komornicze domy

Nieruchomość

Katowice, śląskie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 188,06 m2
525 300 zł
2 793 zł/m2
Nieruchomość

Katowice, śląskie

Dom Udział % 19-09-2026
Pow.: 188,06 m2
105 075 zł
559 zł/m2
Nieruchomość

Strzybnik, śląskie

Dom 26-10-2026
Pow.: 51,34 m2
147 891 zł
2 881 zł/m2
Nieruchomość

Sól-Kiczora, śląskie

Dom 03-11-2026
Pow.: 72,20 m2
181 725 zł
2 517 zł/m2
Nieruchomość

Ustroń, śląskie

Dom 19-10-2026
Pow.: 130,00 m2
1 126 504 zł
8 665 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Żarki, śląskie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 154,00 m2
36 750 zł
239 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, śląskie

Dom 16-11-2026
Pow.: 156,45 m2
373 350 zł
2 386 zł/m2
Nieruchomość

Konopiska, śląskie

Dom 16-11-2026
Pow.: 187,60 m2
308 467 zł
1 644 zł/m2
Nieruchomość

Wodzisław Śląski, śląskie

Dom 08-10-2026
Pow.: 126,26 m2
271 333 zł
2 149 zł/m2
Nieruchomość

Katowice, śląskie

Dom Udział % 17-09-2026
Pow.: 249,60 m2
677 625 zł
2 715 zł/m2
Nieruchomość

Katowice, śląskie

Dom Udział % 17-09-2026
Pow.: 249,60 m2
677 625 zł
2 715 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Dom 24-10-2026
Pow.: 1,00 m2
379 050 zł
379 050 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Dom 24-10-2026
Pow.: 1,00 m2
379 050 zł
379 050 zł/m2
Nieruchomość

Książenice, śląskie

Dom 14-10-2026
Pow.: 1,00 m2
149 333 zł
149 333 zł/m2
Nieruchomość

Mysłowice, śląskie

Dom 05-10-2026
Pow.: 1,00 m2
438 123 zł
438 123 zł/m2
Nieruchomość

Katowice, Szopienice

Dom 18-09-2026
Pow.: 157,00 m2
651 750 zł
4 151 zł/m2
Nieruchomość

Radlińskie Chałupki, śląskie

Dom 29-10-2026
Pow.: 157,80 m2
270 075 zł
1 712 zł/m2
Nieruchomość

Drogomyśl, śląskie

Dom 24-09-2026
Pow.: 1,00 m2
191 467 zł
191 467 zł/m2
Nieruchomość

Bojszowy, śląskie

Dom 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
83 980 zł
83 980 zł/m2
Nieruchomość

Jasienica, śląskie

Dom Udział % 21-10-2026
Pow.: 133,35 m2
115 733 zł
868 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Dom 25-09-2026
Pow.: 65,19 m2
270 750 zł
4 153 zł/m2
Nieruchomość

Marklowice Dolne, śląskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 81,82 m2
82 083 zł
1 003 zł/m2
Nieruchomość

Bieruń, śląskie

Dom 09-11-2026
Pow.: 143,22 m2
387 000 zł
2 702 zł/m2
Nieruchomość

Sławków, śląskie

Dom 06-10-2026
Pow.: 155,64 m2
361 650 zł
2 324 zł/m2
Nieruchomość

Roszków, śląskie

Dom 02-11-2026
Pow.: 186,35 m2
406 051 zł
2 179 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.