Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-10%

Głowno, łódzkie

Mieszkanie 09-10-2026
Pow.: 48,17 m2
301 000 zł
6 249 zł/m2
Nieruchomość

Zduńska Wola, łódzkie

Dom 21-09-2026
Pow.: 157,10 m2
566 300 zł
3 605 zł/m2
Nieruchomość

Żłobnica, łódzkie

Działka Udział % 21-09-2026
Pow.: 0.2398 ha
268 600 zł
112 zł/m2
Nieruchomość

Pęcławice, łódzkie

Działka 19-10-2026
Pow.: 0.9091 ha
25 133 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Mieszkanie Udział % 16-11-2026
Pow.: 60,11 m2
52 500 zł
873 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Zgierz, łódzkie

Dom 20-10-2026
Pow.: 220,00 m2
507 375 zł
2 306 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Łódź, Polesie

Mieszkanie 27-10-2026
Pow.: 52,97 m2
264 825 zł
5 000 zł/m2
Nieruchomość

Jedlno Drugie, łódzkie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.16 ha
8 000 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Andrespol, łódzkie

Działka 27-10-2026
Pow.: 0.1903 ha
696 180 zł
366 zł/m2
Nieruchomość

Brzeźnica, łódzkie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.1596 ha
40 000 zł
25 zł/m2
Nieruchomość

Bełchatów, łódzkie

Działka 20-10-2026
Pow.: 0.413 ha
900 000 zł
218 zł/m2
Nieruchomość

Bełchatów, łódzkie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.1059 ha
110 001 zł
104 zł/m2
Nieruchomość

Stary Gostków, łódzkie

Obiekt 28-09-2026
Pow.: 318,00 m2
770 000 zł
2 421 zł/m2
Nieruchomość

Łódź, łódzkie

Obiekt 08-10-2026
Pow.: 1,00 m2
30 000 000 zł
30 000 000 zł/m2
Nieruchomość

Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki Obszar Wiejski

Dom 28-09-2026
Pow.: 118,00 m2
790 000 zł
6 695 zł/m2
Nieruchomość

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.0812 ha
144 000 zł
177 zł/m2
Nieruchomość

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.0833 ha
147 000 zł
176 zł/m2
Nieruchomość

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.0701 ha
123 000 zł
175 zł/m2
Nieruchomość

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.0769 ha
135 000 zł
176 zł/m2
Nieruchomość

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.0757 ha
152 000 zł
201 zł/m2
Nieruchomość

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.0738 ha
121 000 zł
164 zł/m2
Nieruchomość

Opoczno, łódzkie

Mieszkanie Udział % 04-11-2026
Pow.: 64,48 m2
135 200 zł
2 097 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Łódź, Górna

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 52,00 m2
201 533 zł
3 876 zł/m2
Nieruchomość

Gałków Mały, łódzkie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.0771 ha
60 000 zł
78 zł/m2
Nieruchomość

Gałków Mały, łódzkie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.0728 ha
60 500 zł
83 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.