Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Stary Gostków, łódzkie

Obiekt 28-09-2026
Pow.: 318,00 m2
770 000 zł
2 421 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Łódź, Widzew

Mieszkanie 16-11-2026
Pow.: 165,96 m2
951 000 zł
5 730 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 196,75 m2
940 000 zł
4 778 zł/m2
Nieruchomość

Wola Moszczenicka, łódzkie

Obiekt 27-10-2026
Pow.: 1 314,70 m2
1 329 750 zł
1 011 zł/m2
Nieruchomość

Zgierz, łódzkie

Dom 30-09-2026
Pow.: 194,18 m2
855 750 zł
4 407 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Łódź, Górna

Dom 26-10-2026
Pow.: 212,83 m2
994 500 zł
4 673 zł/m2
Nieruchomość

Bełchatów, łódzkie

Dom 09-11-2026
Pow.: 206,00 m2
453 870 zł
2 203 zł/m2
Nieruchomość

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Dom 09-10-2026
Pow.: 241,60 m2
591 300 zł
2 447 zł/m2
Nieruchomość

Pszczonów, łódzkie

Dom 25-09-2026
Pow.: 156,05 m2
346 450 zł
2 220 zł/m2
Nieruchomość

Poniatów, łódzkie

Dom 22-09-2026
Pow.: 197,50 m2
448 600 zł
2 271 zł/m2
Nieruchomość

Słowik, Słowik

Dom 02-09-2026
Pow.: 175,56 m2
618 667 zł
3 524 zł/m2
Nieruchomość

Rzgów, łódzkie

Dom Udział % 15-09-2026
Pow.: 226,00 m2
91 564 zł
405 zł/m2
Nieruchomość

Kania Góra, łódzkie

Dom 28-09-2026
Pow.: 261,90 m2
1 384 000 zł
5 284 zł/m2
Nieruchomość

Wieluń, łódzkie

Dom 24-09-2026
Pow.: 248,00 m2
888 420 zł
3 582 zł/m2
Nieruchomość

Łódź, Śródmieście

Obiekt 06-10-2026
Pow.: 8 459,23 m2
16 000 000 zł
1 891 zł/m2
Nieruchomość

Łódź, Śródmieście

Obiekt 06-10-2026
Pow.: 8 459,23 m2
16 000 000 zł
1 891 zł/m2
Nieruchomość

Dworszowice Kościelne, łódzkie

Dom 08-09-2026
Pow.: 182,20 m2
469 875 zł
2 579 zł/m2
Nieruchomość

Łódź, Bałuty

Dom 02-09-2026
Pow.: 330,60 m2
1 220 667 zł
3 692 zł/m2
Nieruchomość

Łódź, Widzew

Dom 10-09-2026
Pow.: 183,00 m2
3 600 000 zł
19 672 zł/m2
Nieruchomość

Sanie, łódzkie

Dom 14-09-2026
Pow.: 167,00 m2
780 220 zł
4 672 zł/m2
Nieruchomość

Słowik, łódzkie

Dom 02-09-2026
Pow.: 176,56 m2
618 667 zł
3 504 zł/m2
Nieruchomość

Pabianice, łódzkie

Lokal użytkowy 03-09-2026
Pow.: 167,55 m2
450 000 zł
2 686 zł/m2
Nieruchomość

Biadaszki, łódzkie

Obiekt 04-09-2026
Pow.: 431,40 m2
529 000 zł
1 226 zł/m2
Nieruchomość

Łódź, Bałuty

Mieszkanie Udział % 15-09-2026
Pow.: 179,08 m2
777 825 zł
4 343 zł/m2
Nieruchomość

Łódź, Górna

Dom 09-09-2026
Pow.: 308,00 m2
881 333 zł
2 861 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.