Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Łączewna, łódzkie

Obiekt 22-09-2026
Pow.: 35,00 m2
126 500 zł
3 614 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Łódź, Polesie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 37,22 m2
179 700 zł
4 828 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Głowno, łódzkie

Mieszkanie 09-10-2026
Pow.: 48,17 m2
301 000 zł
6 249 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 32,34 m2
190 000 zł
5 875 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Łodź, Polesie

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 35,05 m2
150 000 zł
4 280 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-31%

Łodź, Bałuty

Mieszkanie 04-11-2026
Pow.: 27,01 m2
150 000 zł
5 553 zł/m2
Nieruchomość
-70%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 26,50 m2
70 000 zł
2 642 zł/m2
Nieruchomość
-72%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 34,55 m2
85 000 zł
2 460 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Łodź, Widzew

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 32,78 m2
119 000 zł
3 630 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Łodź, Polesie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 33,52 m2
147 000 zł
4 385 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Łodź, Górna

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 36,13 m2
161 000 zł
4 456 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Łodź, Bałuty

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 44,87 m2
231 000 zł
5 148 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Łodź, Bałuty

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 37,34 m2
189 000 zł
5 062 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Łodź, Bałuty

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 29,31 m2
140 000 zł
4 777 zł/m2
Nieruchomość

Zgierz, łódzkie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 40,44 m2
272 000 zł
6 726 zł/m2
Nieruchomość

Warta, łódzkie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 26,90 m2
125 000 zł
4 647 zł/m2
Nieruchomość

Zgierz, łódzkie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 45,19 m2
265 000 zł
5 864 zł/m2
Nieruchomość
-1%

Zgierz, łódzkie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 40,02 m2
231 000 zł
5 772 zł/m2
Nieruchomość

Zgierz, łódzkie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 47,67 m2
285 000 zł
5 979 zł/m2
Nieruchomość

Zgierz, łódzkie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 44,61 m2
275 000 zł
6 165 zł/m2
Nieruchomość

Zgierz, łódzkie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 48,17 m2
297 000 zł
6 166 zł/m2
Nieruchomość

Zgierz, łódzkie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 33,18 m2
206 000 zł
6 209 zł/m2
Nieruchomość

Zgierz, łódzkie

Mieszkanie Udział % 16-09-2026
Pow.: 37,94 m2
239 000 zł
6 299 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Łódź, Widzew

Mieszkanie 26-10-2026
Pow.: 32,42 m2
193 650 zł
5 973 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Mieszkanie 02-10-2026
Pow.: 42,42 m2
223 500 zł
5 269 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.