Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Łęczyca, łódzkie

Dom 05-10-2026
Pow.: 127,66 m2
429 000 zł
3 360 zł/m2
Nieruchomość
-13%

Radomsko, łódzkie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 53,60 m2
269 180 zł
5 022 zł/m2
Nieruchomość

Zgierz, łódzkie

Dom Udział % 17-09-2026
Pow.: 148,20 m2
336 175 zł
2 268 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Radomsko, łódzkie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 63,67 m2
286 500 zł
4 500 zł/m2
Nieruchomość

Głuchów, łódzkie

Dom 06-10-2026
Pow.: 79,00 m2
80 733 zł
1 022 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-45%

Łódź, Polesie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 37,22 m2
179 700 zł
4 828 zł/m2
Nieruchomość

Zgierz, łódzkie

Dom 20-10-2026
Pow.: 1,00 m2
2 114 667 zł
2 114 667 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Głowno, łódzkie

Mieszkanie 09-10-2026
Pow.: 48,17 m2
301 000 zł
6 249 zł/m2
Nieruchomość

Zduńska Wola, łódzkie

Dom 21-09-2026
Pow.: 157,10 m2
566 300 zł
3 605 zł/m2
Nieruchomość

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Mieszkanie Udział % 16-11-2026
Pow.: 60,11 m2
52 500 zł
873 zł/m2
Nieruchomość

Zgierz, łódzkie

Dom 20-10-2026
Pow.: 220,00 m2
507 375 zł
2 306 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Łódź, Polesie

Mieszkanie 27-10-2026
Pow.: 52,97 m2
264 825 zł
5 000 zł/m2
Nieruchomość

Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki Obszar Wiejski

Dom 28-09-2026
Pow.: 118,00 m2
790 000 zł
6 695 zł/m2
Nieruchomość

Opoczno, łódzkie

Mieszkanie Udział % 04-11-2026
Pow.: 64,48 m2
135 200 zł
2 097 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Łódź, Górna

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 52,00 m2
201 533 zł
3 876 zł/m2
Nieruchomość

Kutno, łódzkie

Dom 25-09-2026
Pow.: 108,00 m2
290 000 zł
2 685 zł/m2
Nieruchomość

Budy Wolskie, łódzkie

Dom 13-10-2026
Pow.: 1,00 m2
687 023 zł
687 023 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Łódź, Widzew

Mieszkanie 16-11-2026
Pow.: 165,96 m2
951 000 zł
5 730 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 10,89 m2
50 000 zł
4 591 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 196,75 m2
940 000 zł
4 778 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 32,34 m2
190 000 zł
5 875 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 65,23 m2
380 000 zł
5 826 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 120,93 m2
710 000 zł
5 871 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Łodź, Polesie

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 35,05 m2
150 000 zł
4 280 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Łodź, Bałuty

Mieszkanie 04-11-2026
Pow.: 27,01 m2
150 000 zł
5 553 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.