Przetargi mieszkania, Łódź

Nieruchomość
-25%

Łódź, Bałuty

Mieszkanie 01-09-2026
Pow.: 37,68 m2
231 000 zł
6 131 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 10,89 m2
50 000 zł
4 591 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 196,75 m2
940 000 zł
4 778 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 32,34 m2
190 000 zł
5 875 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 65,23 m2
380 000 zł
5 826 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-33%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 120,93 m2
710 000 zł
5 871 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Łodź, Polesie

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 35,05 m2
150 000 zł
4 280 zł/m2
Nieruchomość
-56%

Łodź, Górna

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 16,20 m2
60 000 zł
3 704 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Łodź, Bałuty

Mieszkanie 04-11-2026
Pow.: 27,01 m2
150 000 zł
5 553 zł/m2
Nieruchomość
-70%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 26,50 m2
70 000 zł
2 642 zł/m2
Nieruchomość
-72%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 34,55 m2
85 000 zł
2 460 zł/m2
Nieruchomość
-60%

Łodź, Widzew

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 32,78 m2
119 000 zł
3 630 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Łodź, Polesie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 33,52 m2
147 000 zł
4 385 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Łodź, Górna

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 36,13 m2
161 000 zł
4 456 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Łodź, Bałuty

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 44,87 m2
231 000 zł
5 148 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Łodź, Bałuty

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 37,34 m2
189 000 zł
5 062 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Łodź, Bałuty

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 29,31 m2
140 000 zł
4 777 zł/m2
Nieruchomość
-60%

Łódź, Górna

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 23,65 m2
80 000 zł
3 383 zł/m2
Nieruchomość
-60%

Łódź, Górna

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 26,84 m2
90 000 zł
3 353 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Łódź, Bałuty

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 75,94 m2
390 000 zł
5 136 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Łódź, Śródmieście

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 37,65 m2
270 000 zł
7 171 zł/m2
Nieruchomość
-15%

Łódź, Górna

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 24,00 m2
171 000 zł
7 125 zł/m2
Nieruchomość
-4%

Łódź, Górna

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 25,89 m2
208 000 zł
8 034 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Łódź, Widzew

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 38,62 m2
160 000 zł
4 143 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Łódź, Śródmieście

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 39,91 m2
200 000 zł
5 011 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.