Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Szczecin, zachodniopomorskie

Obiekt 11-09-2026
Pow.: 1,00 m2
1 010 322 zł
1 010 322 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 49,30 m2
306 000 zł
6 207 zł/m2
Nieruchomość

Kłanino, zachodniopomorskie

Mieszkanie 31-08-2026
Pow.: 51,10 m2
78 667 zł
1 539 zł/m2
Nieruchomość

Brzyczno, zachodniopomorskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 34,00 m2
48 667 zł
1 431 zł/m2
Nieruchomość

Ińsko, zachodniopomorskie

Obiekt 03-09-2026
Pow.: 1,00 m2
573 400 zł
573 400 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Ińsko, zachodniopomorskie

Obiekt 07-09-2026
Pow.: 1,00 m2
826 900 zł
826 900 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 49,30 m2
306 000 zł
6 207 zł/m2
Nieruchomość

Szczecin, Prawobrzeże

Działka 03-09-2026
Pow.: 2.4405 ha
9 800 000 zł
402 zł/m2
Nieruchomość

Szczecin, zachodniopomorskie

Działka 03-09-2026
Pow.: 1 ha
660 000 zł
66 zł/m2
Nieruchomość

Choszczno, zachodniopomorskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 88,30 m2
93 750 zł
1 062 zł/m2
Nieruchomość

Piasecznik, zachodniopomorskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 88,90 m2
142 500 zł
1 603 zł/m2
Nieruchomość

Szczecin, zachodniopomorskie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.5525 ha
1 600 000 zł
290 zł/m2
Nieruchomość

Świemino, zachodniopomorskie

Obiekt 10-10-2026
Pow.: 1,00 m2
228 733 zł
228 733 zł/m2
Nieruchomość

Widuchowa, zachodniopomorskie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.12 ha
90 000 zł
75 zł/m2
Nieruchomość

Szczecin, Prawobrzeże

Obiekt 03-09-2026
Pow.: 1,00 m2
800 000 zł
800 000 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.