Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Sulimierz, zachodniopomorskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 81,70 m2
87 800 zł
1 075 zł/m2
Nieruchomość

Chlebowo, zachodniopomorskie

Działka 10-09-2026
Pow.: 0.0756 ha
100 000 zł
132 zł/m2
Nieruchomość

Gryfino, zachodniopomorskie

Działka 10-09-2026
Pow.: 0.136 ha
240 000 zł
176 zł/m2
Nieruchomość

Szczecin, zachodniopomorskie

Działka 12-10-2026
Pow.: 0.16 ha
3 500 000 zł
2 188 zł/m2
Nieruchomość

Szczecin, Prawobrzeże

Działka 28-10-2026
Pow.: 0.1687 ha
480 000 zł
285 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Szczecin, zachodniopomorskie

Obiekt 29-10-2026
Pow.: 1,00 m2
14 000 000 zł
14 000 000 zł/m2
Nieruchomość

Świnoujście, zachodniopomorskie

Obiekt 12-11-2026
Pow.: 1,00 m2
11 500 000 zł
11 500 000 zł/m2
Nieruchomość

Szczecin, Prawobrzeże

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1754 ha
690 000 zł
393 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 132,85 m2
638 200 zł
4 804 zł/m2
Nieruchomość

Golce, zachodniopomorskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 2.4468 ha
122 800 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 108,95 m2
120 750 zł
1 108 zł/m2
Nieruchomość

Kliniska Wielkie, zachodniopomorskie

Dom Udział % 14-09-2026
Pow.: 1,00 m2
296 250 zł
296 250 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 49,29 m2
280 500 zł
5 691 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Nowogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 33,27 m2
152 000 zł
4 569 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Goleniów, zachodniopomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 42,17 m2
180 667 zł
4 284 zł/m2
Nieruchomość

Rogowo, zachodniopomorskie

Działka 05-10-2026
Pow.: 0.1374 ha
710 000 zł
517 zł/m2
Nieruchomość

Rogowo, zachodniopomorskie

Działka 05-10-2026
Pow.: 0.2153 ha
1 000 000 zł
464 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Dziwnów, zachodniopomorskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 37,48 m2
350 000 zł
9 338 zł/m2
Nieruchomość

Brzesko, zachodniopomorskie

Dom Udział % 07-09-2026
Pow.: 112,80 m2
12 000 zł
106 zł/m2
Nieruchomość

Gardno, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 27,90 m2
82 000 zł
2 939 zł/m2
Nieruchomość
-75%

Sianów, zachodniopomorskie

Mieszkanie 03-10-2026
Pow.: 73,81 m2
108 507 zł
1 470 zł/m2
Nieruchomość

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 64,40 m2
76 384 zł
1 186 zł/m2
Nieruchomość

Płoty, zachodniopomorskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.1 ha
50 000 zł
50 zł/m2
Nieruchomość

Niedźwiedź, zachodniopomorskie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.1578 ha
161 000 zł
102 zł/m2
Nieruchomość

Niedźwiedź, zachodniopomorskie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.1629 ha
165 000 zł
101 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.