Przetargi mieszkania

Nieruchomość
-45%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 24-06-2026
800 000 zł
8 087 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Gdańsk, Oliwa

Mieszkanie 24-06-2026
1 000 000 zł
10 190 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 22-07-2026
533 100 zł
4 963 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
640 000 zł
4 500 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
640 000 zł
4 298 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-54%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
595 000 zł
4 549 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
640 000 zł
4 291 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
630 000 zł
4 731 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 17-07-2026
793 000 zł
4 274 zł/m2
Nieruchomość
-60%

Śrem, wielkopolskie

Mieszkanie 06-07-2026
599 000 zł
2 603 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 22-06-2026
590 000 zł
4 880 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 09-06-2026
697 000 zł
14 989 zł/m2
Nieruchomość
-13%

Warszawa, Wawer

Mieszkanie 08-06-2026
513 800 zł
10 932 zł/m2
Nieruchomość
-62%

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Mieszkanie 16-07-2026
500 000 zł
4 864 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 24-06-2026
800 000 zł
8 087 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Gdańsk, Oliwa

Mieszkanie 24-06-2026
1 000 000 zł
10 190 zł/m2
Nieruchomość

Dziwnów, zachodniopomorskie

Mieszkanie 20-07-2026
500 000 zł
13 340 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Poznań, Grunwald

Mieszkanie 29-05-2026
563 000 zł
6 853 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Opole, opolskie

Mieszkanie 25-05-2026
710 000 zł
5 698 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie 13-07-2026
595 000 zł
5 540 zł/m2
Nieruchomość
-15%

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie 01-07-2026
560 000 zł
12 841 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie 29-06-2026
613 800 zł
7 201 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie 09-06-2026
765 000 zł
7 704 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 02-07-2026
500 000 zł
5 075 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 02-07-2026
617 600 zł
4 588 zł/m2
Ustaw alert