Przetargi mieszkania

Nieruchomość
-16%

Trzebnica, dolnośląskie

Mieszkanie 15-06-2026
300 000 zł
6 948 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Białystok, Bema

Mieszkanie 05-06-2026
312 100 zł
8 046 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Racibórz, śląskie

Mieszkanie 03-06-2026
350 000 zł
4 539 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 19-05-2026
454 645 zł
11 964 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 19-05-2026
448 345 zł
11 956 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-26%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 19-05-2026
470 845 zł
11 105 zł/m2
Nieruchomość
-25%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 19-05-2026
428 145 zł
11 267 zł/m2
Nieruchomość
-58%

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie 24-06-2026
462 000 zł
5 616 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie 18-06-2026
376 000 zł
9 445 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie 17-06-2026
400 000 zł
9 027 zł/m2
Nieruchomość
-25%

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie 16-06-2026
361 800 zł
11 352 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Świdnik, lubelskie

Mieszkanie 21-05-2026
325 000 zł
6 592 zł/m2
Nieruchomość

Nowy Dwór Gdański, pomorskie

Mieszkanie 20-05-2026
322 000 zł
6 751 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie 29-05-2026
414 000 zł
10 588 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie 26-05-2026
500 000 zł
10 616 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie 18-05-2026
475 000 zł
9 708 zł/m2
Nieruchomość
-11%

Łódź, Bałuty

Mieszkanie 03-06-2026
330 000 zł
7 355 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Łódź, Śródmieście

Mieszkanie 10-06-2026
300 000 zł
5 624 zł/m2
Nieruchomość
-14%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 21-05-2026
484 100 zł
9 389 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
305 000 zł
6 237 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
302 795 zł
5 920 zł/m2
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie Zakończona
328 100 zł
7 916 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
419 500 zł
10 232 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
454 600 zł
11 963 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
448 300 zł
11 955 zł/m2
Ustaw alert