Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-26%

Pabianice, łódzkie

Mieszkanie 28-05-2026
240 000 zł
5 252 zł/m2
Nieruchomość
-16%

Trzebnica, dolnośląskie

Mieszkanie 15-06-2026
300 000 zł
6 948 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Racibórz, śląskie

Mieszkanie 03-06-2026
210 000 zł
4 075 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Racibórz, śląskie

Mieszkanie 03-06-2026
280 000 zł
4 189 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Police, zachodniopomorskie

Mieszkanie 05-06-2026
220 000 zł
5 514 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-43%

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie 03-06-2026
280 000 zł
4 668 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie 03-06-2026
231 000 zł
5 074 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 25-05-2026
261 000 zł
5 365 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Rybnik, Śródmieście

Mieszkanie 02-06-2026
230 000 zł
5 011 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Rybnik, Maroko-Nowiny

Mieszkanie 02-06-2026
240 000 zł
5 128 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Rybnik, Maroko-Nowiny

Mieszkanie 02-06-2026
230 000 zł
4 703 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Stargard, zachodniopomorskie

Mieszkanie 01-06-2026
290 000 zł
5 371 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Police, zachodniopomorskie

Mieszkanie 05-06-2026
220 000 zł
5 514 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Police, zachodniopomorskie

Mieszkanie 05-06-2026
220 000 zł
5 514 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Police, zachodniopomorskie

Mieszkanie 05-06-2026
220 000 zł
5 514 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Police, zachodniopomorskie

Mieszkanie 05-06-2026
220 000 zł
5 514 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Police, zachodniopomorskie

Mieszkanie 05-06-2026
220 000 zł
5 514 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 17-05-2026
218 000 zł
4 015 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 17-05-2026
218 000 zł
4 015 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Kościerzyna, pomorskie

Mieszkanie 26-05-2026
208 000 zł
4 775 zł/m2
Nieruchomość

Jaworzno, śląskie

Mieszkanie 19-05-2026
250 000 zł
6 621 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Pabianice, łódzkie

Mieszkanie 28-05-2026
240 000 zł
5 252 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Mysłowice, śląskie

Mieszkanie 27-05-2026
218 000 zł
4 462 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Mysłowice, śląskie

Mieszkanie 20-05-2026
210 000 zł
4 351 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 10-06-2026
290 000 zł
6 082 zł/m2
Ustaw alert