W przetargu oferowana jest nieruchomość w Bydgoszczy z budynkiem mieszkalnym frontowym, w którym znajdują się 3 lokale mieszkalne oraz 2 budynki gospodarcze. Dla zespołu działek wydano warunki zabudowy umożliwiające realizację do dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z infrastrukturą, co czyni teren atrakcyjnym pod inwestycję.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest działka o powierzchni 0,0987 ha zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 106,01 m², położona w Muszynie. Nieruchomość wystawiona jest z ceną wywoławczą 230 000 zł i jest zwolniona z podatku VAT.
Na sprzedaż w trybie przetargu nieograniczonego nieruchomość położona w Zabrzu, w rejonie ulicy Zjednoczenia. Ogłoszenie dotyczy zakupu w procedurze przetargowej, szczegółowe informacje o rodzaju zabudowy, metrażu i cenie wymagają doprecyzowania w dokumentacji przetargu.
Na sprzedaż w trybie przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość położona w Zabrzu, w centralnej części miasta. Szczegółowe parametry, takie jak metraż, liczba pomieszczeń i cena wywoławcza, nie zostały podane w opisie.
W przetargu oferowana jest nieruchomość gminna w Będzinie o łącznej powierzchni 746 m², położona w śródmiejskiej części miasta pomiędzy rynkiem a ulicą, zabudowana obiektami przeznaczonymi do rozbiórki. Teren objęty jest decyzjami konserwatora zabytków, w tym ważnym do 2027 r. pozwoleniem na odtworzenie wyburzonego budynku mieszkalnego.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
W przetargu oferowana jest nieruchomość zabudowana w Będzinie, o powierzchni działki 495 m², z 3‑kondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 227 m² oraz dodatkowymi niskimi budynkami niemieszkalnymi. Główny budynek z końca XIX w. jest w złym stanie technicznym, wyłączony z użytkowania i wymaga kapitalnego remontu, a pozostałe zabudowania kwalifikują się do rozbiórki.
Przedmiotem przetargu jest zabudowana nieruchomość gruntowa w Starachowicach, obejmująca działkę w kształcie prostokąta z dostępem do pełnego uzbrojenia terenu. Na działce znajduje się parterowy, częściowo podpiwniczony, przedwojenny budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 75 m², od wielu lat niezamieszkały i wymagający remontu.
Do przetargu przeznaczona jest nieruchomość położona w gminie Wińsko, której szczegółowy opis (metraż, liczba pomieszczeń, stan) nie został w podanym fragmencie wskazany. Ogłoszenie dotyczy zbycia nieruchomości w trybie przetargu zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami oraz odpowiednim rozporządzeniem.
Przedmiotem przetargu jest zabudowana nieruchomość gruntowa w Stalowej Woli (obręb Rozwadów), składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni ok. 0,0684 ha, zabudowanych budynkiem. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 234 000 zł netto plus należny podatek VAT, z wymaganym wadium 23 400 zł.
Przedmiotem przetargu jest prawo własności działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym, położonej w Zawierciu w województwie śląskim. Nieruchomość oferowana jest w przetargu pisemnym za cenę wywoławczą nie niższą niż 233 000 zł (plus ewentualny VAT), a o wyborze oferty decyduje najwyższa cena.
Przedmiotem przetargu jest zabudowana nieruchomość gruntowa z budynkiem mieszkalnym, położona w miejscowości Silnowo w gminie Borne Sulinowo, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość oferowana jest w trybie przetargu pisemnego za cenę wywoławczą nie niższą niż 240 665 zł (plus ewentualny VAT), a o wyborze oferty decyduje najwyższa cena.
Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego wystawiono zabudowaną nieruchomość w Zabrzu, obejmującą działkę w kształcie prostokąta z ogrodzeniem i dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym z piwnicą oraz strychem. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 243,96 m², a powierzchnia zabudowy 172 m²; wymagane wadium to 47 000 zł.
Przedmiotem przetargu jest zabudowana nieruchomość gruntowa z budynkiem mieszkalnym, położona w miejscowości Będziechowo w gminie Główczyce, w powiecie słupskim (woj. pomorskie). Cena wywoławcza wynosi nie mniej niż 290 405 zł plus ewentualny podatek VAT, a o wyborze oferty decyduje najwyższa zaoferowana cena.
Na przetargu wystawiona jest zabudowana nieruchomość w Grudziądzu, obejmująca jednorodzinny dom mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 102 m² oraz dwa budynki gospodarcze ok. 20 m² i 10 m². Dom w technologii tradycyjnej murowanej, z płaskim dachem krytym papą, drewnianą stolarką okienną i drzwiową oraz drewnianymi podłogami i schodami, wymaga modernizacji.