Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Rudka, podlaskie

Obiekt 11-09-2026
Pow.: 134,00 m2
200 000 zł
1 493 zł/m2
Nieruchomość

Białystok, podlaskie

Działka 08-10-2026
Pow.: 0.1912 ha
800 000 zł
418 zł/m2
Nieruchomość

Łomża, podlaskie

Obiekt 01-10-2026
Pow.: 1,00 m2
50 007 200 zł
50 007 200 zł/m2
Nieruchomość

Łomża, podlaskie

Obiekt 01-10-2026
Pow.: 1,00 m2
5 449 400 zł
5 449 400 zł/m2
Nieruchomość

Zaśpicze, podlaskie

Działka 21-09-2026
Pow.: 7.8044 ha
228 607 zł
3 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Leopoldowo, podlaskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.411 ha
11 591 zł
3 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Białystok, Bema

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 62,20 m2
428 100 zł
6 883 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Białystok, Bema

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 62,20 m2
428 100 zł
6 883 zł/m2
Nieruchomość
-11%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 54,35 m2
524 100 zł
9 643 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Białystok, Bema

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 48,40 m2
375 100 zł
7 750 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 41,11 m2
368 000 zł
8 952 zł/m2
Nieruchomość

Suwałki, podlaskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.1078 ha
218 800 zł
203 zł/m2
Nieruchomość

Suwałki, podlaskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.1006 ha
206 500 zł
205 zł/m2
Nieruchomość

Suwałki, podlaskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.0962 ha
198 820 zł
207 zł/m2
Nieruchomość

Suwałki, podlaskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.0962 ha
198 820 zł
207 zł/m2
Nieruchomość

Suwałki, podlaskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.099 ha
203 710 zł
206 zł/m2
Nieruchomość

Wasilków, podlaskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.0361 ha
85 000 zł
235 zł/m2
Nieruchomość

Ciechanowiec, podlaskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 51,74 m2
44 250 zł
855 zł/m2
Nieruchomość

Kolno, podlaskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 76,91 m2
177 629 zł
2 310 zł/m2
Nieruchomość

Kolno, podlaskie

Mieszkanie Udział % 05-09-2026
Pow.: 76,91 m2
177 629 zł
2 310 zł/m2
Nieruchomość

Kolnica, podlaskie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.82 ha
38 000 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Kolnica, podlaskie

Działka 21-09-2026
Pow.: 2.53 ha
130 000 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Kolnica, podlaskie

Działka 21-09-2026
Pow.: 1.98 ha
100 000 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Kolnica, podlaskie

Działka 21-09-2026
Pow.: 3.55 ha
245 000 zł
7 zł/m2
Nieruchomość

Huta, podlaskie

Działka 21-09-2026
Pow.: 5.54 ha
185 000 zł
3 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.