Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Przepitki, mazowieckie

Działka Udział % 23-09-2026
Pow.: 0.3 ha
102 780 zł
34 zł/m2
Nieruchomość

Młodzieszyn, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 1,00 m2
47 400 zł
47 400 zł/m2
Nieruchomość

Bąków, mazowieckie

Działka 29-09-2026
Pow.: 3.1254 ha
61 650 zł
2 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 65,20 m2
721 500 zł
11 066 zł/m2
Nieruchomość
-65%

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 39,35 m2
95 187 zł
2 419 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Mirówek, mazowieckie

Dom 07-10-2026
Pow.: 1,00 m2
1 232 267 zł
1 232 267 zł/m2
Nieruchomość

Sulejówek, mazowieckie

Obiekt 13-10-2026
Pow.: 1,00 m2
2 118 367 zł
2 118 367 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Wawer

Dom 05-10-2026
Pow.: 344,00 m2
1 613 250 zł
4 690 zł/m2
Nieruchomość

Pułtusk, mazowieckie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.0727 ha
200 000 zł
275 zł/m2
Nieruchomość

Pułtusk, mazowieckie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.0725 ha
200 000 zł
276 zł/m2
Nieruchomość

Pułtusk, mazowieckie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.0709 ha
200 000 zł
282 zł/m2
Nieruchomość

Pułtusk, mazowieckie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.0355 ha
90 000 zł
254 zł/m2
Nieruchomość

Pułtusk, mazowieckie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.0367 ha
84 000 zł
229 zł/m2
Nieruchomość

Sochaczew, mazowieckie

Obiekt 30-09-2026
Pow.: 1,00 m2
750 000 zł
750 000 zł/m2
Nieruchomość

Sochaczew, mazowieckie

Mieszkanie Udział % 15-09-2026
Pow.: 63,00 m2
77 450 zł
1 229 zł/m2
Nieruchomość

Raszyn, Raszyn

Dom Udział % 22-09-2026
Pow.: 188,00 m2
554 000 zł
2 947 zł/m2
Nieruchomość

Bielany Żyłaki, mazowieckie

Działka Udział % 21-09-2026
Pow.: 0.229 ha
2 140 zł
1 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, mazowieckie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.03 ha
22 800 zł
76 zł/m2
Nieruchomość

Trebień, mazowieckie

Działka Udział % 24-09-2026
Pow.: 0.93 ha
19 823 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Działka 20-10-2026
Pow.: 0.524 ha
7 500 000 zł
1 431 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 49,30 m2
554 000 zł
11 237 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 50,60 m2
408 200 zł
8 067 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 67,62 m2
732 000 zł
10 825 zł/m2
Nieruchomość

Giżyce, mazowieckie

Obiekt 04-11-2026
Pow.: 1,00 m2
3 492 500 zł
3 492 500 zł/m2
Nieruchomość

Mława, mazowieckie

Obiekt 26-10-2026
Pow.: 1,00 m2
1 204 650 zł
1 204 650 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.