Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-16%

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 34,80 m2
310 000 zł
8 908 zł/m2
Nieruchomość
-3%

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 53,30 m2
545 000 zł
10 225 zł/m2
Nieruchomość

Kamianki – Czabaje, mazowieckie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0275 ha
876 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Kamianki – Czabaje, mazowieckie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.078 ha
2 237 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Kamianki – Czabaje, mazowieckie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0223 ha
414 zł
2 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Kamianki – Czabaje, mazowieckie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0887 ha
1 838 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Kamianki – Czabaje, mazowieckie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.02 ha
631 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Kamianki – Czabaje, mazowieckie

Dom 03-09-2026
Pow.: 67,00 m2
85 619 zł
1 278 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Ursynów

Dom Udział % 15-10-2026
Pow.: 461,80 m2
948 075 zł
2 053 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 43,40 m2
510 000 zł
11 751 zł/m2
Nieruchomość

Otwock, mazowieckie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.1515 ha
445 000 zł
294 zł/m2
Nieruchomość

Otwock, mazowieckie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.1565 ha
460 000 zł
294 zł/m2
Nieruchomość

Otwock, mazowieckie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.1676 ha
490 000 zł
292 zł/m2
Nieruchomość

Otwock, mazowieckie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.1506 ha
450 000 zł
299 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 48,50 m2
691 500 zł
14 258 zł/m2
Nieruchomość

Otwock, mazowieckie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.1593 ha
480 000 zł
301 zł/m2
Nieruchomość

Wola Ręczajska, mazowieckie

Działka 14-09-2026
Pow.: 4.21 ha
248 369 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Dębe Małe, mazowieckie

Dom 07-10-2026
Pow.: 90,49 m2
262 667 zł
2 903 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Warszawa, Wola

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 21,30 m2
153 600 zł
7 211 zł/m2
Nieruchomość

Otwock, mazowieckie

Dom 26-10-2026
Pow.: 103,00 m2
415 500 zł
4 034 zł/m2
Nieruchomość

Staroźreby, mazowieckie

Dom 08-09-2026
Pow.: 157,53 m2
330 844 zł
2 100 zł/m2
Nieruchomość

Borowie, mazowieckie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.155 ha
125 000 zł
81 zł/m2
Nieruchomość
-6%

Warszawa, Warszawa

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 86,32 m2
1 378 555 zł
15 970 zł/m2
Nieruchomość

Borowie, mazowieckie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.1515 ha
120 000 zł
79 zł/m2
Nieruchomość

Strzyżew, mazowieckie

Działka 09-09-2026
Pow.: 1.8965 ha
306 000 zł
16 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.