Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie Udział % 02-09-2026
Pow.: 52,20 m2
209 438 zł
4 012 zł/m2
Nieruchomość

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie Udział % 02-09-2026
Pow.: 52,20 m2
209 438 zł
4 012 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Ursynów

Lokal użytkowy 15-09-2026
Pow.: 1,00 m2
13 000 000 zł
13 000 000 zł/m2
Nieruchomość

Pieścirogi Nowe, mazowieckie

Dom 05-09-2026
Pow.: 125,00 m2
412 500 zł
3 300 zł/m2
Nieruchomość

Kosewo, mazowieckie

Działka 03-09-2026
Pow.: 1.8 ha
548 667 zł
30 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-38%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 59,34 m2
556 135 zł
9 372 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Wola

Mieszkanie Udział % 06-10-2026
Pow.: 41,22 m2
396 000 zł
9 607 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Wieś, mazowieckie

Dom Udział % 22-09-2026
Pow.: 1,00 m2
110 250 zł
110 250 zł/m2
Nieruchomość

Podleck Nowy, mazowieckie

Dom 15-09-2026
Pow.: 1,00 m2
218 250 zł
218 250 zł/m2
Nieruchomość

Bronisławów, mazowieckie

Dom 09-09-2026
Pow.: 166,13 m2
723 219 zł
4 353 zł/m2
Nieruchomość

Edwardowo, mazowieckie

Dom 09-09-2026
Pow.: 1,00 m2
497 312 zł
497 312 zł/m2
Nieruchomość

Przeździatka Kolonia, mazowieckie

Obiekt Udział % 14-09-2026
Pow.: 1,00 m2
35 788 zł
35 788 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 71,80 m2
474 401 zł
6 607 zł/m2
Nieruchomość
-16%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 28-10-2026
Pow.: 49,16 m2
624 750 zł
12 709 zł/m2
Nieruchomość

Sochaczew, mazowieckie

Dom 21-09-2026
Pow.: 152,80 m2
757 050 zł
4 955 zł/m2
Nieruchomość

Kopce, mazowieckie

Działka 08-09-2026
Pow.: 0.26 ha
3 650 zł
1 zł/m2
Nieruchomość
-18%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 52,71 m2
649 757 zł
12 327 zł/m2
Nieruchomość

Lechanice, mazowieckie

Działka 13-10-2026
Pow.: 1.2248 ha
20 250 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Niestum, mazowieckie

Dom 23-09-2026
Pow.: 141,65 m2
650 250 zł
4 591 zł/m2
Nieruchomość

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 29,04 m2
390 000 zł
13 430 zł/m2
Nieruchomość

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 40,84 m2
550 000 zł
13 467 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 50,90 m2
440 000 zł
8 644 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 51,00 m2
440 000 zł
8 627 zł/m2
Nieruchomość

Przytuły Stare, mazowieckie

Działka 01-09-2026
Pow.: 100 ha
83 880 zł
0 zł/m2
Nieruchomość

Przytuły Stare, mazowieckie

Działka 01-09-2026
Pow.: 0.1201 ha
83 880 zł
70 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.