Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-56%

Wadowice, małopolskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 113,83 m2
362 000 zł
3 180 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Chrzanów, Osiedle Śródmieście

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 13,48 m2
70 000 zł
5 193 zł/m2
Nieruchomość

Chrzanów, małopolskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 4.3439 ha
8 005 000 zł
184 zł/m2
Nieruchomość

Tarnów, małopolskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.2507 ha
690 000 zł
275 zł/m2
Nieruchomość

Tarnów, małopolskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.1584 ha
465 000 zł
294 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Skawina, małopolskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.2985 ha
600 000 zł
201 zł/m2
Nieruchomość

Libiąż, małopolskie

Dom 07-09-2026
Pow.: 1,00 m2
3 669 017 zł
3 669 017 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, Krowodrza

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 81,22 m2
459 731 zł
5 660 zł/m2
Nieruchomość
-11%

Trzebinia, małopolskie

Mieszkanie 04-09-2026
Pow.: 32,16 m2
124 200 zł
3 862 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Trzebinia, małopolskie

Mieszkanie 04-09-2026
Pow.: 54,86 m2
141 000 zł
2 570 zł/m2
Nieruchomość

Łękawka, małopolskie

Działka Udział % 08-09-2026
Pow.: 0.92 ha
13 500 zł
1 zł/m2
Nieruchomość

Jodłówka - Wałki, małopolskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.11 ha
53 753 zł
49 zł/m2
Nieruchomość

Trzyciąż, małopolskie

Obiekt 21-09-2026
Pow.: 1,00 m2
2 494 000 zł
2 494 000 zł/m2
Nieruchomość

Kęty, małopolskie

Dom 15-09-2026
Pow.: 143,00 m2
600 000 zł
4 196 zł/m2
Nieruchomość

Oświęcim, małopolskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.3377 ha
1 000 000 zł
296 zł/m2
Nieruchomość

Kaszów, małopolskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.5942 ha
1 526 300 zł
257 zł/m2
Nieruchomość

Kaszów, małopolskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.5 ha
1 457 100 zł
291 zł/m2
Nieruchomość

Kaszów, małopolskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.5 ha
1 552 900 zł
311 zł/m2
Nieruchomość

Kaszów, małopolskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.5 ha
1 457 100 zł
291 zł/m2
Nieruchomość

Kaszów, małopolskie

Działka 08-09-2026
Pow.: 0.5385 ha
1 383 200 zł
257 zł/m2
Nieruchomość

Kaszów, małopolskie

Działka 08-09-2026
Pow.: 0.5 ha
1 457 100 zł
291 zł/m2
Nieruchomość

Kaszów, małopolskie

Działka 08-09-2026
Pow.: 0.5 ha
1 457 100 zł
291 zł/m2
Nieruchomość

Kaszów, małopolskie

Działka 08-09-2026
Pow.: 0.54 ha
1 387 000 zł
257 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Kraków, Swoszowice

Mieszkanie 26-09-2026
Pow.: 162,86 m2
1 359 352 zł
8 347 zł/m2
Nieruchomość

Chrzanów, małopolskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.0972 ha
145 000 zł
149 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.