Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.0769 ha
135 000 zł
176 zł/m2
Nieruchomość

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.0757 ha
152 000 zł
201 zł/m2
Nieruchomość

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.0738 ha
121 000 zł
164 zł/m2
Nieruchomość

Opoczno, łódzkie

Mieszkanie Udział % 04-11-2026
Pow.: 64,48 m2
135 200 zł
2 097 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Łódź, Górna

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 52,00 m2
201 533 zł
3 876 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Gałków Mały, łódzkie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.0771 ha
60 000 zł
78 zł/m2
Nieruchomość

Gałków Mały, łódzkie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.0728 ha
60 500 zł
83 zł/m2
Nieruchomość

Gałków Mały, łódzkie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.0707 ha
70 000 zł
99 zł/m2
Nieruchomość

Wieluń, łódzkie

Obiekt 27-10-2026
Pow.: 1,00 m2
559 000 zł
559 000 zł/m2
Nieruchomość

Kutno, łódzkie

Dom 25-09-2026
Pow.: 108,00 m2
290 000 zł
2 685 zł/m2
Nieruchomość

Tkaczew, łódzkie

Działka 13-10-2026
Pow.: 2.6 ha
170 475 zł
7 zł/m2
Nieruchomość

Budy Wolskie, łódzkie

Dom 13-10-2026
Pow.: 1,00 m2
687 023 zł
687 023 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Łódź, Widzew

Mieszkanie 16-11-2026
Pow.: 165,96 m2
951 000 zł
5 730 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 10,89 m2
50 000 zł
4 591 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 196,75 m2
940 000 zł
4 778 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 32,34 m2
190 000 zł
5 875 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 65,23 m2
380 000 zł
5 826 zł/m2
Nieruchomość

Łodź, Śródmieście

Garaż 02-11-2026
Pow.: 22,30 m2
80 000 zł
3 587 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 120,93 m2
710 000 zł
5 871 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Łodź, Polesie

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 35,05 m2
150 000 zł
4 280 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Łodź, Bałuty

Mieszkanie 04-11-2026
Pow.: 27,01 m2
150 000 zł
5 553 zł/m2
Nieruchomość
-70%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 26,50 m2
70 000 zł
2 642 zł/m2
Nieruchomość
-72%

Łodź, Śródmieście

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 34,55 m2
85 000 zł
2 460 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Łodź, Widzew

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 32,78 m2
119 000 zł
3 630 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Łodź, Polesie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 33,52 m2
147 000 zł
4 385 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.