Na licytacji komorniczej w Rzeszowie oferowane jest wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, kuchni, holu, łazienki i osobnego WC, położone na pierwszym piętrze budynku, z balkonami oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi. Lokal o atrakcyjnym standardzie wykończenia ma cenę wywołania 624 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 85 m² z antresolą, balkonem, komórką lokatorską i naziemnym miejscem postojowym, położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego w miejscowości Wysoka pod Wrocławiem. Lokal w prawie własności wyceniono na 747 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 560 250 zł, przy czym nieruchomość jest obciążona dożywotnimi służebnościami osobistymi mieszkania.
Przedmiotem drugiej licytacji elektronicznej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,58 m², położone na 1. piętrze w budynku z 2014 roku na warszawskiej Białołęce. Lokal składa się z kuchni, salonu, dwóch sypialni, łazienki, WC, korytarza i hallu, a cena wywołania wynosi 576 398 zł, przy czym stan wnętrza nie jest znany.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 49,15 m² w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, położone na 2. piętrze budynku z 2015 roku, z salonem z aneksem kuchennym, 2 pokojami, łazienką, przedpokojem oraz balkonem i naziemnym miejscem postojowym. Lokal znajduje się na zamkniętym osiedlu, a cena wywołania w licytacji wynosi 521 940 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie (Praga-Południe) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 105 m², położony na pierwszym piętrze budynku z loggią i piwnicą, składający się z 4 pokoi, kuchni, dwóch łazienek i przedpokoju. Nieruchomość z dostępem do instalacji elektrycznej, gazowej i wodnej ma cenę wywołania 881 175 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 68,70 m² położony w Gdyni, na zamkniętym osiedlu z 2015 roku, w budynku z windą i halą garażową. Do mieszkania na 5. piętrze przynależy komórka lokatorska w podziemiu, a dodatkowo licytowane są udziały w lokalu niemieszkalnym oraz w gruntach położonych w tej samej okolicy.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 69 m² z balkonem, położone na 5. piętrze w nowym budynku wielorodzinnym w Warszawie. Lokal w dobrym standardzie z miejscem postojowym naziemnym ma cenę wywołania 935 250 zł.
Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 99 m², położone w Toruniu w zabudowie mieszkaniowej, składa się z 3 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), 2 łazienek, przedpokoju, antresoli oraz balkonu, a jego standard wykończenia jest bardzo dobry. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 550 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 75,16 m², składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą oraz udziałem w gruncie. Cena wywołania wynosi 512 250 zł.
Na licytacji komorniczej we Wrocławiu oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,25 m², położone na 3. piętrze niskiego bloku z 2018 roku, z balkonem, aneksem kuchennym i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal dwustronny, w dobrym stanie technicznym i wykończony materiałami dobrej jakości, ma cenę wywołania 503 625 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 83,03 m², położonego w Warszawie na Ochocie, w budynku z 2018 roku, na 3. piętrze, z 4 pokojami, balkonem i aneksem kuchennym. Cena wywołania udziału wynosi 674 362,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 we własności mieszkania o powierzchni 83,03 m², położonego w Warszawie na Ochocie, w budynku z 2018 roku, na 3. piętrze, z 4 pokojami, aneksem kuchennym, balkonem oraz pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość wyceniono na 899 150 zł, a licytacja elektroniczna udziału rozpoczyna się od kwoty 674 362,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,57 m² z aneksem kuchennym, łazienką, osobnym WC i komórką lokatorską, położone na 1. piętrze w budynku z 2009 roku w Gdańsku. Lokal posiada przypisane miejsca postojowe w hali garażowej i na zewnątrz, a cena wywołania wynosi 637 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny nr 1 w budynku jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej, położony na parterze i piętrze. Nieruchomość stanowi samodzielny lokal mieszkalny, odpowiedni dla rodziny, z funkcjonalnym układem pomieszczeń na dwóch kondygnacjach.
Na licytacji komorniczej w Krakowie (dzielnica Nowa Huta) oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 77,47 m², położone na parterze bloku z 1992 roku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Cena wywołania wynosi 663 200 zł, a lokal znajduje się w budynku czteropiętrowym z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 119 m² w Warszawie, składający się z 4 pokoi, kuchni, garderoby, łazienki z WC oraz korytarza, z przynależną piwnicą ok. 17 m². Nieruchomość stanowiąca pełną własność położona jest w budynku wielorodzinnym na Pradze-Południe, a cena wywołania wynosi 914 250 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,59 m², położone w Warszawie w budynku z 2009 roku na 2. piętrze niskiego, 3‑kondygnacyjnego bloku. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość ma cenę wywołania 626 250 zł i został oszacowany na 835 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności mieszkania o powierzchni 73,20 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Rzeszowie, na parterze, składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i hallu, z przynależnym ogródkiem. Lokal wyceniono na 753 700 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 565 275 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni ok. 71 m², położony w Ząbkach w budynku z 2014 roku, na parterze, z aneksem kuchennym, łazienką, WC, tarasem i ogródkiem. Cena wywołania wynosi 519 000 zł, a lokal jest w prawie własności, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja).
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,5 m² w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, położony na 4. piętrze budynku z 2007 roku, składający się z dwóch pokoi (w tym jeden z aneksem kuchennym) oraz łazienki z WC. Mieszkanie stanowi pełną własność, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 691 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Warszawie wraz ze spółdzielczym własnościowym prawem do miejsca postojowego. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z dobrą infrastrukturą miejską.
Na licytacji komorniczej w Krakowie oferowany jest 4‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 73,75 m², położony w budynku z 2003 roku, z dwiema komórkami lokatorskimi oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Nieruchomość znajduje się w północnej części miasta, a cena wywołania wynosi 583 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest przestronny lokal mieszkalny o powierzchni ok. 104 m² w Szczecinie, w rejonie alei Wojska Polskiego, składający się z czterech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc, garderoby oraz korytarza, z wyjściem na taras i kominkiem w salonie. Nieruchomość jest licytowana w trybie komorniczym, a cena wywołania wynosi 636 000 zł.