Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,40 m², położony w Czernikowie w województwie kujawsko-pomorskim, na 2. piętrze budynku, złożony z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Cena wywołania wynosi 76 500 zł, przy wartości oszacowania 102 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/6 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 653 m², zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 88,40 m². Nieruchomość stanowi zabudowaną działkę z domem mieszkalnym, oferowaną w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży syndyka.
Przedmiotem postępowania są niezabudowane działki rolne położone w miejscowości Zakrzewska Osada o łącznej powierzchni ok. 4,69 ha. W skład nieruchomości wchodzą dwie działki: jedna o powierzchni ok. 2,12 ha oraz druga o powierzchni ok. 2,57 ha.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Bydgoszczy, położony w budynku z lat 50. XX w., o średnim stanie technicznym, z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem z sieci miejskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, w trzypiętrowym, podpiwniczonym budynku z komórkami lokatorskimi.
Na licytacji komorniczej w Inowrocławiu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 60,6 m², położone na 4. piętrze bloku z 1981 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal stanowiący pełną własność ma cenę wywołania 240 266,67 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Bydgoszczy oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m², położone na 2. piętrze budynku z lat 50. z piwnicą i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowi prawo własności, znajduje się w budynku o średnim stanie technicznym, a cena wywołania wynosi 244 500 zł.
Parterowy dom mieszkalny z poddaszem użytkowym w Golubiu-Dobrzyniu (woj. kujawsko-pomorskie), częściowo wykończony na poddaszu i wyposażony m.in. w instalację fotowoltaiczną, wodociągową, kanalizacyjną oraz elektryczną. Nieruchomość o szacunkowej wartości 402 300 zł jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 301 725 zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość w użytkowaniu wieczystym położona w miejscowości Jeleniec w województwie kujawsko-pomorskim. Oferta dotyczy nabycia prawa w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka, bez standardowej sprzedaży bezpośredniej.
Przedmiotem postępowania jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Niwy, w gminie Osielsko. Działka stanowi teren inwestycyjny, oferowany w trybie licytacji/przetargu.
Przedmiotem postępowania jest kompleks przemysłowy dawnej gorzelni położony w miejscowości Czamanin (gmina Topólka, powiat radziejowski) o łącznej powierzchni gruntu ok. 3,21 ha, zabudowany m.in. dwukondygnacyjnym budynkiem przemysłowym (ok. 908 m²) oraz kilkoma budynkami niemieszkalnymi z początku XX w. i lat 70. XX w. Na terenie znajduje się także zbiornik gruntowy na wody zużyte z gorzelni, częściowo zlokalizowany na działce sąsiedniej, co należy uwzględnić przy planowanym zagospodarowaniu.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość usługowa w województwie kujawsko-pomorskim, w miejscowości Więcbork, o powierzchni działki 1354 m², zabudowana wolnostojącym budynkiem gastronomicznym o powierzchni użytkowej 396 m². Obiekt ma charakter niemieszkalny i przeznaczony jest pod działalność gastronomiczną.
Przedmiotem postępowania jest udział 6/150 w lokalu użytkowym o łącznej powierzchni ok. 816 m², położonym w kondygnacji piwnicznej budynku w Ciechocinku, wraz z komórką lokatorską i miejscem postojowym. Nieruchomość związana jest z udziałem w częściach wspólnych budynku i stanowi przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 53,8 m² (w tym ok. 35,3 m² części mieszkalnej) położony w Jabłonowie Pomorskim, w budynku z końca XIX wieku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczeń przynależnych (piwnica, pomieszczenie gospodarcze), a cena wywołania wynosi 72 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,7 m² w Ciechocinku, położony na drugim piętrze budynku z 2010 roku, składający się z 2 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), łazienki, przedpokoju oraz antresoli z dodatkowymi pokojami. Mieszkanie w dobrym standardzie, z pełnymi mediami, ma cenę wywołania 351 066,67 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 62,8 m², położonym w miejscowości Sadki (woj. kujawsko-pomorskie), w budynku wielorodzinnym dwukondygnacyjnym, na parterze, z 2 pokojami oraz piwnicą, kuchnią i łazienką, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania udziału wynosi 37 050 zł przy sumie oszacowania 55 575 zł.
Przedmiotem licytacji/przetargu jest gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 7,4368 ha, położone w miejscowości Łaszewo w gminie Siemiątkowo, składające się z kilku działek zabudowanych m.in. domem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi. Na jednej z działek znajduje się wolnostojący, dwukondygnacyjny dom z poddaszem użytkowym o powierzchni zabudowy ok. 225 m² (w trakcie rozbudowy), wyposażony w instalacje elektryczną, wodną, kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie, a także zespół budynków gospodarczych o łącznej powierzchni użytkowej ok. kilkuset m².
Na licytacji komorniczej w Mogilnie oferowany jest udział 1/3 w nieruchomości zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym typu „klocek” o powierzchni ok. 121 m², z czterema pokojami, położonym w zabudowie miejskiej. Cena wywołania udziału wynosi 99 273 zł przy oszacowaniu 132 364 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość mieszkaniowa w Mogilnie o powierzchni działki ok. 674 m², z regularną, prostokątną działką z dostępem do drogi publicznej. Na terenie posesji znajduje się dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony dom mieszkalny z ok. 2005 r. w technologii tradycyjnej oraz blaszany garaż o powierzchni zabudowy 23 m².
Przedmiotem postępowania jest udział w nieruchomości stanowiącej działkę zabudowaną domem w zabudowie szeregowej, położoną w Inowrocławiu. Segment znajduje się w zabudowie jednorodzinnej w mieście, co zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 2,37 ha, położona w miejscowości Ostaszewo w gminie Łysomice, w powiecie toruńskim (woj. kujawsko-pomorskie). Działka ma charakter rolny i stanowi grunt niezabudowany, ujawniony w księdze wieczystej prowadzonej przez sąd rejonowy.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,6 m² położony w miejscowości Gniewkowo (woj. kujawsko‑pomorskie). Cena wywołania wynosi 61 000 zł, przy oszacowaniu na 91 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Toruniu oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 148 m² z 7 pokojami, wybudowany w 2014 roku na działce ok. 800 m². Nieruchomość w dobrym standardzie, z kuchnią, łazienką, tarasem i balkonem oraz pełnymi mediami, ma cenę wywołania 848 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 129 m² z garażem, położony w Bydgoszczy na działkach o łącznej zabudowie 114 m². Budynek ma ok. 40 lat, jest uzbrojony w media (prąd, woda, kanalizacja, c.o.) i wymaga standardowego dostosowania do współczesnych wymogów.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna położona w gminie Jeżewo, o regularnym kształcie i płaskim ukształtowaniu terenu, obecnie użytkowana jako grunt uprawny. Nieruchomość znajduje się w strefie leśno-osadniczej, jest ogrodzona, nie ma bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, a w sąsiedztwie dominują tereny leśne i rolne.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni ok. 0,93 ha, położona w spokojnej okolicy z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, a w sąsiedztwie dostępne są pełne media oraz infrastruktura handlowa.