Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 53 m², położonym w Gdyni, w dzielnicy Obłuże, w budynku wielorodzinnym na 4. piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, a cena wywołania udziału wynosi 39 375 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 48,1 m², położonym w Tarnobrzegu na osiedlu Serbinów, w budynku wielorodzinnym na czwartym piętrze. Lokal składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz posiada balkon i piwnicę, a cena wywołania udziału wynosi 94 500 zł.
Lokal mieszkalny o nieustalonym metrażu, położony na pierwszym piętrze budynku wielomieszkaniowego w Mysłowicach, jest przedmiotem licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 52 516,67 zł, przy sumie oszacowania 78 775,00 zł, z zastrzeżeniem ustanowionej dożywotniej służebności mieszkania w całym lokalu.
Na licytacji komorniczej w Koninie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51 m², składający się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC. Nieruchomość położona jest w budynku wielorodzinnym w mieście Konin, a cena wywołania wynosi 64 687,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w mieszkaniu o powierzchni 48,17 m², położonym w bloku z lat wcześniejszych w Puławach, na drugim piętrze, złożonym z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz niewielkiego balkonu. Lokal znajduje się w budynku po termomodernizacji, wyposażonym w pełne media (m.in. CO, ciepła woda, instalacja elektryczna, domofon, RTV, wentylacja).
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 73 m², położony w Marcinkowicach w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70. Lokal znajduje się na parterze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, jest zamieszkały, a cena wywołania wynosi 35 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 62,85 m², położonego w Stalowej Woli w budynku wielorodzinnym na pierwszym piętrze, składającego się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Cena wywołania udziału wynosi 60 587,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 60,11 m², położonym w Gorzowie Wielkopolskim, w budynku z 1928 roku, na pierwszym piętrze, z trzema pokojami oraz pomieszczeniami dodatkowymi (piwnica, kuchnia, łazienka, WC, pomieszczenie gospodarcze). Nieruchomość z mediami (gaz, woda, kanalizacja) ma cenę wywołania 37 537,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/8 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 402 m² w Tomaszowie Mazowieckim, zabudowanej wolnostojącym domem mieszkalnym z 1927 roku oraz budynkiem gospodarczym. W budynku znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka i WC, a cena wywołania udziału wynosi 23 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w lokalu mieszkalnym położonym w Kutnie, w budynku wielorodzinnym o pięciu kondygnacjach z pełnym podpiwniczeniem, wyposażonym m.in. w instalacje wodno-kanalizacyjną, c.o. i elektryczną. Nieruchomość stanowi obiekt o kilkudziesięcioletnim okresie eksploatacji po termomodernizacji, z ceną wywołania 31 875 zł i sumą oszacowania 42 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49,7 m², położony w okolicach Oławy, w budynku z lat 50., na 2. piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 70 362 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 31/64 w domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 58 m², położonym w miejscowości Ostrów w województwie lubuskim, z trzema pokojami, kuchnią, łazienką, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym do adaptacji. Nieruchomość w zabudowie przedwojennej z 1939 r. wyceniono na 143 375 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 95 583,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 83 m², położone na 1. piętrze budynku we wsi Brzyczno w województwie zachodniopomorskim, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, kotłowni, schowka oraz przynależnych pomieszczeń piwnicznych. Lokal w stanie użytkowym znajduje się w zabudowie dawnego folwarku, a cena wywołania w licytacji wynosi 100 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Zielonej Górze oferowany jest udział 1/3 w mieszkaniu o powierzchni 69,2 m², położonym na parterze dwukondygnacyjnego budynku, składającym się z 3 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i hallu oraz z przynależną piwnicą 25,5 m². Lokal z prawem własności, z dostępem do wody i kanalizacji, ma cenę wywołania 67 275 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni ok. 66,8 m² w miejscowości Przekolno w województwie zachodniopomorskim. Lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym wyceniono na 117 600 zł, a cena wywołania udziału wynosi 78 400 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 51,9 m² w Mławie, obejmujące udział 1/6. Nieruchomość wyceniono na 44 750 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 33 562,50 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w mieszkaniu 3‑pokojowym o powierzchni ok. 50 m², położonym na 1. piętrze bloku na osiedlu w Dzierzgoniu, z balkonem i piwnicą, w budynku czterokondygnacyjnym. Cena wywołania udziału wynosi 50 250 zł przy sumie oszacowania 67 000 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest udział 1/3 w mieszkaniu 3‑pokojowym z balkonem i piwnicą, położonym na 1. piętrze bloku na osiedlu w Dzierzgoniu (woj. pomorskie). Lokal w budynku z pełnym uzbrojeniem ma funkcjonalny układ (oddzielna kuchnia, łazienka i WC), a cena wywołania udziału wynosi 50 250 zł przy sumie oszacowania 67 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w mieszkaniu o 3 pokojach, z balkonem i piwnicą, położonym w Dzierzgoniu na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal wyceniono na 67 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 50 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w prawie własności 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 64,7 m², położonego na 2. piętrze bloku z 1985 roku, z balkonem, piwnicą oraz pełnym uzbrojeniem w media. Cena wywołania wynosi 89 733,33 zł przy sumie oszacowania 134 600,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 77,13 m², położonym na poddaszu użytkowym w dwukondygnacyjnym budynku w Sarbinowie (woj. zachodniopomorskie), składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się w budynku z ok. 1920 r., jest w średnim stanie technicznym i standardzie, a cena wywołania udziału wynosi 76 500 zł.
Mieszkanie o powierzchni 55,1 m² położone w budynku wielorodzinnym w Grudyni Wielkiej, na 1. piętrze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą i udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 50 000 zł i oszacowaniem na 75 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Świdnicy, w województwie dolnośląskim. Cena wywołania udziału wynosi 45 375 zł przy sumie oszacowania 60 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 65,6 m² w miejscowości Buczki w województwie zachodniopomorskim, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie położone jest na parterze, z wejściem na poddasze, a cena wywołania w licytacji wynosi 40 350 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,08 m², położone w budynku z lat 80. w Dębnie, na 2. piętrze czteropiętrowego bloku z wielkiej płyty, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, z balkonem i osobną łazienką oraz WC, w standardzie wykończenia średnim. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy wartości oszacowania 135 000 zł.