Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Bierutów, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % 05-09-2026
Pow.: 71,34 m2
137 250 zł
1 924 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Chojnów, dolnośląskie

Mieszkanie 05-09-2026
Pow.: 113,50 m2
263 925 zł
2 325 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Jaworzyna Śląska, dolnośląskie

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 52,40 m2
168 300 zł
3 212 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Jaworzyna Śląska, dolnośląskie

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 52,40 m2
168 300 zł
3 212 zł/m2
Nieruchomość

Klecza Górna, dolnośląskie

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 95,90 m2
198 667 zł
2 072 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Białołęka, dolnośląskie

Mieszkanie 05-09-2026
Pow.: 79,56 m2
57 750 zł
726 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 05-09-2026
Pow.: 50,00 m2
280 500 zł
5 610 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Lwówek Śląski, dolnośląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 49,56 m2
194 667 zł
3 928 zł/m2
Nieruchomość

Nielestno, Nielestno

Dom 07-10-2026
Pow.: 88,10 m2
171 333 zł
1 945 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 45,20 m2
189 675 zł
4 196 zł/m2
Nieruchomość

Prusice, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 78,68 m2
94 125 zł
1 196 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Wiązów, dolnośląskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 72,60 m2
127 125 zł
1 751 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Kłodzko, dolnośląskie

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 76,95 m2
260 000 zł
3 379 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Kłodzko, dolnośląskie

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 76,95 m2
260 000 zł
3 379 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Zawidów, dolnośląskie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 68,91 m2
112 667 zł
1 635 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 59,34 m2
575 000 zł
9 690 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 108,87 m2
1 118 000 zł
10 269 zł/m2
Nieruchomość

Wrocłw, Krzyki

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 83,17 m2
666 000 zł
8 008 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 109,49 m2
1 091 000 zł
9 964 zł/m2
Nieruchomość

Miedziana, Łowin

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 69,90 m2
154 125 zł
2 205 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Wrocław, Psie Pole

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 70,40 m2
543 750 zł
7 724 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Świdnica, dolnośląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 96,25 m2
517 500 zł
5 377 zł/m2
Nieruchomość
-70%

Świdnica, dolnośląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 59,60 m2
140 000 zł
2 349 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Lwówek Śląski, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 54,26 m2
107 625 zł
1 984 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Bogatynia, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 92,30 m2
168 145 zł
1 822 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.