Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-28%

Piława Górna, dolnośląskie

Mieszkanie 21-05-2026
99 700 zł
2 801 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Bielawa, dolnośląskie

Mieszkanie 14-05-2026
100 000 zł
3 154 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Bielawa, dolnośląskie

Mieszkanie 14-05-2026
100 000 zł
3 154 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 18-05-2026
90 000 zł
2 486 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie 09-06-2026
394 500 zł
7 690 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Głogów, dolnośląskie

Mieszkanie 22-05-2026
394 425 zł
6 454 zł/m2
Nieruchomość
-65%

Wałbrzych, Sobięcin

Mieszkanie 22-05-2026
56 000 zł
1 414 zł/m2
Nieruchomość
-60%

Wałbrzych, Sobięcin

Mieszkanie 22-05-2026
54 000 zł
1 605 zł/m2
Nieruchomość
-73%

Wałbrzych, Sobięcin

Mieszkanie 19-05-2026
30 000 zł
1 075 zł/m2
Nieruchomość
-74%

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie 15-05-2026
34 000 zł
1 330 zł/m2
Nieruchomość
-74%

Wałbrzych, Sobięcin

Mieszkanie 15-05-2026
31 000 zł
1 046 zł/m2
Nieruchomość
-78%

Wałbrzych, Sobięcin

Mieszkanie 15-05-2026
26 000 zł
879 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Wrocław, Psie Pole

Mieszkanie 02-06-2026
185 000 zł
7 080 zł/m2
Nieruchomość
-25%

Nowa Ruda, dolnośląskie

Mieszkanie 14-05-2026
120 000 zł
3 196 zł/m2
Nieruchomość
-25%

Nowa Ruda, dolnośląskie

Mieszkanie 14-05-2026
120 000 zł
3 196 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Dzierżoniów, dolnośląskie

Mieszkanie 25-06-2026
135 000 zł
4 145 zł/m2
Nieruchomość

Strzegom, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % 21-05-2026
54 000 zł
1 403 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
140 400 zł
5 379 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
25 088 zł
773 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowa Wieś Legnicka, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
6 698 zł
251 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Świdnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
80 000 zł
2 614 zł/m2
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
369 000 zł
11 903 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
290 700 zł
8 082 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Bielawa, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
70 000 zł
3 271 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
64 667 zł
2 240 zł/m2
Ustaw alert