Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Jelenia Góra, dolnośląskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.2471 ha
290 000 zł
117 zł/m2
Nieruchomość

Jelenia Góra, dolnośląskie

Działka 02-10-2026
Pow.: 1.0051 ha
3 500 000 zł
348 zł/m2
Nieruchomość

Jelenia Góra, dolnośląskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 2.6655 ha
6 400 000 zł
240 zł/m2
Nieruchomość

Jelenia Góra, dolnośląskie

Obiekt 19-10-2026
Pow.: 1,00 m2
1 500 000 zł
1 500 000 zł/m2
Nieruchomość

Jelenia Góra, dolnośląskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.2095 ha
490 000 zł
234 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Nowa Wieś, dolnośląskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.142 ha
70 000 zł
49 zł/m2
Nieruchomość

Golnice, dolnośląskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 352,80 m2
127 000 zł
360 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Jaworzyna Śląska, dolnośląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 59,63 m2
144 300 zł
2 420 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Jaworzyna Śląska, dolnośląskie

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 52,40 m2
168 300 zł
3 212 zł/m2
Nieruchomość

Bystrzyca, dolnośląskie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.1077 ha
108 000 zł
100 zł/m2
Nieruchomość

Sobótka, dolnośląskie

Dom 10-09-2026
Pow.: 173,16 m2
163 693 zł
945 zł/m2
Nieruchomość

Wysoka, dolnośląskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.2173 ha
83 000 zł
38 zł/m2
Nieruchomość

Wysoka, dolnośląskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.217 ha
83 000 zł
38 zł/m2
Nieruchomość

Przemków, dolnośląskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.403 ha
195 000 zł
48 zł/m2
Nieruchomość

Przemków, dolnośląskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.403 ha
195 000 zł
48 zł/m2
Nieruchomość

Przemków, dolnośląskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.2527 ha
127 000 zł
50 zł/m2
Nieruchomość

Przemków, dolnośląskie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0563 ha
27 000 zł
48 zł/m2
Nieruchomość

Przemków, dolnośląskie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0569 ha
27 000 zł
47 zł/m2
Nieruchomość

Przemków, dolnośląskie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0537 ha
26 000 zł
48 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Przemków, dolnośląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 34,50 m2
78 000 zł
2 261 zł/m2
Nieruchomość

Wołów, dolnośląskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.2657 ha
200 000 zł
75 zł/m2
Nieruchomość

Wołów, dolnośląskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.11 ha
117 000 zł
106 zł/m2
Nieruchomość

Lipnica, dolnośląskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.123 ha
90 000 zł
73 zł/m2
Nieruchomość

Stary Wołów, dolnośląskie

Działka 19-10-2026
Pow.: 0.5045 ha
500 000 zł
99 zł/m2
Nieruchomość

Tarchalice, dolnośląskie

Działka 01-09-2026
Pow.: 0.1237 ha
68 000 zł
55 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.