Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-16%

Białystok, podlaskie

Mieszkanie 29-05-2026
416 942 zł
8 273 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Białystok, podlaskie

Mieszkanie 29-05-2026
398 309 zł
6 661 zł/m2
Nieruchomość

Sośnicowice, śląskie

Działka 03-06-2026
301 266 zł
348 zł/m2
Nieruchomość

Lubliniec, śląskie

Działka 10-06-2026
400 000 zł
200 zł/m2
Nieruchomość

Pawłowice, śląskie

Działka 02-06-2026
326 000 zł
46 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Lesznowola, mazowieckie

Obiekt Udział % 06-07-2026
308 919 zł
308 919 zł/m2
Nieruchomość

Gołuchowice, małopolskie

Dom 13-07-2026
360 907 zł
360 907 zł/m2
Nieruchomość

Góra Włodowska, śląskie

Dom 15-06-2026
310 845 zł
2 612 zł/m2
Nieruchomość

Głuchów, podkarpackie

Dom 23-06-2026
461 867 zł
461 867 zł/m2
Nieruchomość

Woźnice, warmińsko-mazurskie

Obiekt 30-05-2026
439 333 zł
670 zł/m2
Nieruchomość

Oksa, świętokrzyskie

Dom 10-06-2026
370 025 zł
2 044 zł/m2
Nieruchomość

Olszówka Stara, świętokrzyskie

Dom 23-07-2026
306 298 zł
306 298 zł/m2
Nieruchomość
-7%

Wieruszów, łódzkie

Mieszkanie 23-05-2026
340 875 zł
6 120 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Toruń, Jakubskie Przedmieście

Mieszkanie 07-07-2026
335 250 zł
6 692 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Poznań, Grunwald

Mieszkanie 16-06-2026
479 550 zł
8 458 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 08-06-2026
389 191 zł
9 584 zł/m2
Nieruchomość

Głogów, dolnośląskie

Mieszkanie 03-06-2026
355 000 zł
7 435 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Mieszkanie 28-05-2026
365 513 zł
6 054 zł/m2
Nieruchomość

Zielona Góra, Nowe Miasto

Działka 11-06-2026
340 000 zł
336 zł/m2
Nieruchomość

Zielona Góra, Nowe Miasto

Działka 11-06-2026
350 000 zł
330 zł/m2
Nieruchomość

Zielona Góra, Nowe Miasto

Działka 11-06-2026
370 000 zł
330 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, śląskie

Działka 03-06-2026
304 000 zł
249 zł/m2
Nieruchomość

Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

Działka 15-06-2026
375 000 zł
304 zł/m2
Nieruchomość
-16%

Trzebnica, dolnośląskie

Mieszkanie 15-06-2026
300 000 zł
6 948 zł/m2
Nieruchomość

Bytom, śląskie

Obiekt 30-06-2026
475 000 zł
475 000 zł/m2
Ustaw alert