Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-30%

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie 01-06-2026
287 364 zł
4 295 zł/m2
Nieruchomość

Mniszków, łódzkie

Działka 29-05-2026
227 250 zł
21 zł/m2
Nieruchomość

Wrzeszczyna, wielkopolskie

Działka 07-06-2026
226 000 zł
78 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Racibórz, śląskie

Mieszkanie 03-06-2026
210 000 zł
4 075 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Racibórz, śląskie

Mieszkanie 03-06-2026
280 000 zł
4 189 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Kołowo, zachodniopomorskie

Działka 10-06-2026
215 000 zł
140 zł/m2
Nieruchomość

Kołowo, zachodniopomorskie

Działka 10-06-2026
250 000 zł
140 zł/m2
Nieruchomość

Kołowo, zachodniopomorskie

Działka 10-06-2026
230 000 zł
141 zł/m2
Nieruchomość

Muszyna, małopolskie

Dom 18-06-2026
230 000 zł
2 170 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Mysłowice, śląskie

Mieszkanie 10-06-2026
205 000 zł
4 455 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, Krowodrza

Mieszkanie Udział % 26-05-2026
300 000 zł
4 569 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 09-06-2026
277 000 zł
276 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 09-06-2026
283 000 zł
276 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 09-06-2026
276 000 zł
276 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 09-06-2026
252 000 zł
275 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 09-06-2026
280 000 zł
276 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 09-06-2026
227 480 zł
220 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Police, zachodniopomorskie

Mieszkanie 05-06-2026
220 000 zł
5 514 zł/m2
Nieruchomość

Zabrze, śląskie

Działka 28-05-2026
241 995 zł
zł/m2
Nieruchomość

Zabrze, śląskie

Dom 28-05-2026
261 701 zł
2 169 zł/m2
Nieruchomość

Zabrze, śląskie

Dom 28-05-2026
261 158 zł
2 169 zł/m2
Nieruchomość

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka 02-06-2026
225 000 zł
265 zł/m2
Nieruchomość

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka 10-06-2026
227 700 zł
222 zł/m2
Nieruchomość

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka 10-06-2026
288 000 zł
187 zł/m2
Nieruchomość

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka 10-06-2026
217 800 zł
250 zł/m2
Ustaw alert