Wróć do listy

Bydgoszcz, Fordon

267 825 zł
3 618 zł/m2
Mieszkanie 74,02 m2 2 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-57%
Zakończona
-57%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 267 825 zł
Miasto Bydgoszcz
Powierzchnia 74,02 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Lawinowa 24
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 35 710 zł
Numer oferty 99986X234167215
Termin wpłaty wadium 08-04-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy

Jarosław Kuna

Kancelaria Komornicza, Rejtana 3, Bydgoszcz, 85-032 Bydgoszcz

tel. 52 3223569 / fax. 52 3493862

Sygnatura: Km 4071/19

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jarosław Kuna na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 09-04-2021 o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Bydgoszczy z siedzibą przy Toruńska 64a, 85-023 Bydgoszcz, odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: xx , położonego przy Lawinowa 24/9, 85-790 Bydgoszcz , dla którego Sąd Rejonowy X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 357 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 267 825,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 35 710,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP i/ODDZIAł BYDGOSZCZ 90 1020 1462 0000 7402 0022 4253.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w następujących terminach:

Data oględzin Godziny oględzin
25.03.2021 10:00 - 10:15
oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.