Lichawa, łódzkie
Szczegóły
Opis
000
pokaż telefon
.
Suma oszacowania wynosi 156 000,00 zl, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 104 000,00 zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 15 600,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:
Bank PEKAO SA I 0/Zduńska Wola
32 1240 33
pokaż telefon
Rękojmia winna się znajdować na koncie komornika przed dniem licytacji.
Należy również doręczyć do dnia licytacji potwierdzenie z Banku o dokonanej wpłacie.
Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.
W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz.18:00 oraz przeglądać w Sądzie Rejonowym w Zduńskiej Woli przy ul. Żeromskiego 19 odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.
Opis nieruchomości:
Prawo własności działki gruntu nr 203/1, k.m. 9, obręb 38, obszaru 229m2, zabudowanej parterowym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, obejmującym 3 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc i przedpokój, o łącznej pow. uż. 56,21m2, oraz częściowe podpiwniczenie z pomieszczeniem kotłowni, położonej przy ul. Potokowej w Gdańsku, dla której Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku prowadzi księgę wieczystą.
Suma oszacowania wynosi 175 800,00zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 117 200,00zł. Licytant przystępujący do przetargu, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg, tj. najpóźniej w dniu 17.10.2018r., obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 17.580,00zł na konto komornika lub w gotówce, w kasie kancelarii komornika. Nie będą akceptowane przelewy rękojmi, których wpływu na rachunek komornik nie zarejestruje do dnia 17.10.2018r., jak i wpłaty gotówkowe rękojmi dokonane po tym dniu. Pełnomocnik zastępujący licytanta winien być zaopatrzony w stosowne pełnomocnictwo do zastępowania licytanta w konkretnym przetargu tj. do wzięcia udziału w określonej licytacji, skonkretyzowanej nieruchomości. Pełnomocnicy nie posiadający stosownego pełnomocnictwa lub posiadający pełnomocnictwo ogólne do nabywania nieruchomości (bez wyszczególnienia konkretnego przetargu), nie będą dopuszczani do udziału w licytacji. W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dniach 05.10., 09.10., 11.10. i 17.10.2018r., w godz. 15.00 - 15.30, oraz w tym samym okresie czasu, w dni powszednie, w godz. 8.00 - 15.00, przeglądać w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku przy ul. Piekarniczej 10, w pok. A28, odpis protokołu oszacowania nieruchomości wraz z operatem szacunkowym biegłego sądowego z akt postępowania egzekucyjnego.
Suma oszacowania wynosi 175 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 117 200,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 17 580,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika.
Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w następujących terminach:
DATA OGLĘDZIN GODZINY OGLĘDZIN
05.10.2018 15:00 - 15:30
09.10.2018 15:00 - 15:30
11.10.2018 15:00 - 15:30
17.10.2018 15:00 - 15:30
oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku mieszczącym się pod adresem: ul. Piekarnicza 10, Gdańsk, 80-126 Gdańsk.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.
Zgodnie z art. 962 § 1. przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie