Wróć do listy

Mochała, śląskie

30 000 zł
769 zł/m2
Mieszkanie 39,00 m2 Kawalerka 2 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 30 000 zł
Miasto Mochała
Powierzchnia 39,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Fabryczna 18
Liczba pokoi 1
Piętro 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 000 zł
Numer oferty 9908X23204539
Termin wpłaty wadium 03-09-2018 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Herby ogłasza kolejny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości.

Lokal mieszkalny położony w Mochali przy ul. Fabrycznej 18/12 (II piętro) o pow. użytkowej 39,00 m2
(1 pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka) oraz przynależna piwnica o pow. 8,40 m2 , ułamkowy udział wynoszący 650/10000 w prawie współwłasności części wspólnych budynku oraz prawie własności działki gruntu oznaczonej numerem 605/37 o pow. 0,1975 ha. Właścicielem budynku mieszkalnego wielorodzinnego i gruntu jest Gmina Herby oraz osoby fizyczne. Budynek mieszkalny konstrukcji murowanej, 12 – rodzinny, o 3-ch kondygnacjach, dach stropodach.
W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod istniejące zespoły zabudowy wielorodzinnej i oznaczona jest na planie symbolem MW

Przetarg odbędzie się dnia 10.09.2018r. w Urzędzie Gminy w Herbach, ul. Lubliniecka 33 (pokój nr 10) o godzinie 1000
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium (wniesione w pieniądzu) w wysokości podanej powyżej w kasie urzędu lub na konto BS Koszęcin oddz. Herby, z siedzibą w Boronowie nr 48 8288 1014 2001 0000 0042 0001. Wadium należy wpłacić najpóźniej do dnia 03.09.2018r. do godz. 1200 ( w przypadku przelewu decyduje data i godz. wpływu środków na konto bankowe gminy).