Wróć do listy

Będzin, śląskie

80 250 zł
1 578 zł/m2
Mieszkanie 50,85 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-74%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 80 250 zł
Miasto Będzin
Powierzchnia 50,85 m2
Województwo śląskie
Ulica Barlickiego 20B
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 700 zł
Numer oferty 99X231861
Termin wpłaty wadium 19-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 107 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 80 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 10 700,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: ING Bank Śląski SA 51 1050 1243 1000 0023 5844 0648.

Historyczne ceny