Wróć do listy

Nowe Polaszki, pomorskie

327 000 zł
1 170 zł/m2
Dom 279,50 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 327 000 zł
Miasto Nowe Polaszki
Powierzchnia 279,50 m2
Województwo pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 32 700 zł
Numer oferty 98750X231272503
Termin wpłaty wadium 12-03-2021 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki nieruchomość, na której rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego stanowiącą działkę nr 490/54, położoną w gminie Stara Kiszewa, obręb 0012 Nowe Polaszki, dla której Sąd Rejonowy w Kościerzynie prowadzi księgę wieczystą KW nr XXXX/XXXXXXXX/X wraz z udziałem 1/12 we własności nieruchomości pełniącej funkcję drogi, stanowiącej działkę nr 490/70 położonej w gminie Stara Kiszewa, obręb 0012 Nowe Polaszki, dla której Sąd Rejonowy w Kościerzynie prowadzi księgę wieczystą KW nr XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż 327.000,00 zł (trzysta dwadzieścia siedem tysięcy złotych 00/100) netto pod warunkiem, że:

- nabywca zobowiąże się do pokrycia kosztów związanych z zawarciem umowy sprzedaży,

- cena sprzedaży zostanie w całości uiszczona na rachunek masy upadłości przed zawarciem umowy sprzedaży.

Oferty z ceną należy składać na adres biura syndyka: ul. Niecała 33, 85-516 Bydgoszcz do dnia 12.03.2021 r. wraz z dowodem wpłaty wadium w wysokości 32.700,00 zł (trzydzieści dwa tysiące siedemset złotych 00/100) na rachunek bankowy masy upadłości w BOŚ Bank S.A. numer: 85 1540 1027 2102 0004 4696 0001.
Wszelkie informacje udzielane są w biurze syndyka w godzinach 7.00-14.00 pod numerem tel. 661-511-181 oraz e-mail: syndyk.biuro(a)wp.pl.

Historyczne ceny