Gierałtowice, małopolskie
Szczegóły
Opis
egzekucyjnym w administracji /tekst jedn. Dz. U z 2020r. poz. 1427/ administracyjny organ
egzekucyjny - Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wadowicach zawiadamia, że w dniu
29.03.2021r., o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Wadowicach ul. Legionów 22,
w pokoju nr 13/parter/ odbędzie się sprzedaż
TRZECIA LICYTACJA PUBLICZNA
nieruchomości położonej w miejscowości Gierałtowice ( Obręb nr: 0002 ), gmina Wieprz,
powiat wadowicki, województwo małopolskie, objętej w Sądzie Rejonowym w Wadowicach
księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, która składa się z działki o nr 614/80 o łącznej
powierzchni 0,2653ha.
Postępowanie egzekucyjne prowadzone jest wobec xx –odpowiedzialnej majątkiem wspólnym.
Przeznaczenie w planie miejscowym:
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Wieprz
zatwierdzonym Uchwałą nr XXVII/313/2018 Rady Gminy Wieprz z dnia 30 maja 2018r.
opublikowaną w dzienniku Urzędowym Województwa Małopolskiego pod poz.4014 z dnia
05.06.2018r. działka o nr ewidencyjnym 614/80 – nieruchomość położona jest w terenie
oznaczonym symbolem MU, teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej.
Określenie użytków gruntowych i klas bonitacyjnych wg wypisu z Rejestru Gruntów:
grunty orne oznaczone RIIIa o pow. 0,1449ha oraz grunty orne oznaczone RIIIb o pow.
0,1204ha
Oszacowana wartość nieruchomości wynosi: 86.000,00zł (osiemdziesiąt sześć tysięcy
złotych)
Cena wywoławcza w trzecim terminie licytacji to 65 % wartości nieruchomości i wynosi
55.900,00zł. (pięćdziesiąt pięć tysięcy dziewięćset złotych)
Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć wadium w wysokości 1/10 oszacowanej
wartości nieruchomości tj. w wysokości 8600,00zł najpóźniej do momentu rozpoczęcia licytacji.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie