Niedzieliska, małopolskie
Szczegóły
Opis
- nieruchomości należącej do dłużnika: xx , położonej przy ,Rudy Rysie, 32-820 Szczurowa, dla której SĄD REJONOWY BRZESKO IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka ew. nr 868 - pow. 0,15 ha. Zgodnie z zaświadczeniem Wójta Gminy Szczurowa z dn. 2.11.2016 r. UG.6727.216.2016 dz. ew. nr 868 w m. Rudy-Rysie leży w terenie oznaczonym symbolem Ł90 RZ tj. tereny użytków zielonych ( łąk i pastwisk ) co jest zgodne z zapisem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Szczurowa przyjętego Uchwałą Rady Gminy Szczurowa Nr XVI/102/2016 z dnia 8.06.2016 r. / opublikowanego w Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z czerwca 2016 r. poz. 3740). Stan prawny nieruchomości jest uregulowany. Zgodnie z zapisem w ewidencji gruntów dz. ew. nr 868 obręb Rudy-Rysie posiada pow. 0,15 ha. Są to grunty orne RVI. Stwierdzono zgodność zapisów KW z zapisami w rejestrze gruntów. Stan techniczno – użytkowy - działka ew. nr 868 posiada pow. 1500 m2. Długość 107 m i szerokość 13-15 m kształt korzystny zbliżony do prostokąta. Teren płaski. Brak prawnego dojazdu. Stan zagospodarowania - działka jest niezabudowana i nie ogrodzona. Działka porośnięta samosiejką liściasto-iglastą. Działki nr 868 niezabudowane i nie ogrodzone.
Suma oszacowania wynosi 3 348,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 2 511,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 334,80 zł.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 13:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.
- nieruchomości należącej do dłużnika: xx , położonej przy ,Niedzieliska, 32-820 Szczurowa, dla której SĄD REJONOWY BRZESKO IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka ew. nr 2596 - pow. 0,64 ha. Zgodnie z zaświadczeniem Urzędu Gminy Szczurowa UG.I.6727.160.2020 z dnia 8.07.2020 r. działka ew. nr 2596, położona w m. Niedzieliska, leży w terenie określonym jako H132RZ – tereny użytków zielonych ( łąk i pastwisk ) co jest zgodne z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Szczurowa zatwierdzonego Uchwałą Rady Gminy Szczurowa Nr XVI/102/2016 z 8.06.2016 r. ( Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z 28.06.2016r. poz. 3740 ) i zmianą Uchwała Nr XXXIII/243/2017 z 28.12.2017 r. w sprawie zmiany MPZP gminy Szczurowa etap I ( Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z 5.03.2018 r. poz. 1538 ). Stan prawny jest uregulowany. Kształt regularny zbliżony do prostokąta . Teren płaski. Działka przylega do drogi gruntowej dz. ew. nr 2509 – władający Gminy Szczurowa. Zgodnie z zapisem w ewidencji gruntów dz. ew. nr 2596 obręb Niedzieliska posiada pow.0,64 ha. Są to pastwiska trwałe PsIV. Działka 2596 jest niezabudowana i nie ogrodzona. Działka porośnięta chwastami i samosiejką.
Suma oszacowania wynosi 18 815,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 14 111,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 881,50 zł.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 13:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie