Więzowno, kujawsko-pomorskie
Szczegóły
Opis
Burmistrza Koronowa
Działając zgodnie z art. 37 ust. 1, art. 38 ust. 1, art. 40 Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o
gospodarce nieruchomościami (jedn. tekst Dz. U. z 2020 r. poz. nr 1990 ze zm.),
Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu
przeprowadzania przetargów oraz rokowań za zbycie nieruchomości (jedn. tekst Dz. U. z
2014 r. poz. nr 1490 ze zm.), art. 2a ust. 3 pkt 1a), art. 2b, art. 3 ustawy z dnia 11 kwietnia
2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (jedn. tekst Dz. U. z 2020 r. poz. Nr 1655) ogłasza I
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej
niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Koronowo,
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, oznaczona nr 32 o powierzchni 0,4900 ha, (w
tym użytki i ich klasy wg danych z ewidencji gruntów: RIIIb – 0,4900 ha), położona w
województwie kujawsko-pomorskim, powiat bydgoski, gmina Koronowo, obręb Więzowno,
stanowi teren użytkowany rolniczo, zapisana w KW nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez
X Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Bydgoszczy.
Wywoławcza cena sprzedaży wynosi: 90.200,00 zł (słownie: dziewięćdziesiąt tysięcy
dwieście zł 00/100) Sprzedaż nieruchomości jest zwolniona z podatku VAT zgodnie z art. 43
ust. 1 pkt 9 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2020 r.
poz. 106 ze zm.).
Minimalne postąpienie: 900,00 zł (słownie: dziewięćset zł 00/100).
Wadium: 9.000,00 zł (słownie: dziewięć tysięcy zł 00/100).
Cena nie podlega rozłożeniu na raty.
Przetarg na sprzedaż odbędzie się w dniu 18.03.2021 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Koronowie, Plac Zwycięstwa 1, pokój nr 27 o godzinie 1000
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie