Przejazdowo, pomorskie
Szczegóły
Opis
Ogłasza II przetarg ustny nieograniczony (licytacja)
na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Pruszcz Gdański.
Nieruchomość gruntowa położona jest na terenie Przejazdowa przy ulicy Klonowej,
obręb Przejazdowo, zapisana w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej
przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku Wydział III Ksiąg Wieczystych,
Działka nr 249/3 o pow. 0,6471 ha, obręb Przejazdowo
Cena wywoławcza 1 255 200,00 zł (brutto)
Postąpienie 12 560,00 zł
Opis nieruchomości – niezabudowana działka nr 249/3 położona jest w pobliżu węzła
południowej obwodnicy Gdańska - drogi krajowej S7 w Przejazdowie przy drodze powiatowej.
Przez działkę przebiegają sieci infrastruktury technicznej.
W dziale III księgi wieczystej występują ograniczone prawa rzeczowe, które nie dotyczą
przedmiotowej działki. Dział IV księgi wieczystej nieruchomości wolny od obciążeń.
Przeznaczenie w planie – U – tereny zabudowy usługowej wraz z niezbędnymi do ich
funkcjonowania obiektami budowlanymi oraz miejscami postojowymi, zielenią, dojściami
i dojazdami, infrastrukturą techniczną.
Przetarg odbędzie się dnia 8 kwietnia 2021 roku o godz. 13.00 w siedzibie Urzędu Gminy
w Juszkowie, ul. Zakątek 1.
Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej
na konto Gminy Pruszcz Gdański – Bank Spółdzielczy w Pruszczu Gdańskim nr 83 8335
0003 0116 5885 2000 0005 z dopiskiem „przetarg Przejazdowo dz. nr ……” do dnia
02.04.2021 r. Warunek wniesienia wadium będzie spełniony wówczas, jeżeli środki pieniężne
znajdą się na rachunku Gminy najpóźniej w dniu 02.04.2021 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie