Wróć do listy

Antonielów, świętokrzyskie

111 386 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 111 386 zł
Miasto Antonielów
Powierzchnia 0 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 14 852 zł
Numer oferty 97074X227347311
Termin wpłaty wadium 29-03-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim Jerzy Dobrowolski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 30-03-2021 o godz. 09:30 w budynku Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim z siedzibą przy Słowackiego 5, 97-300 , pokój XIX, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: xx , położonej przy ,Antonielów , Żerechowa, 97-352 Łęki Szlacheckie , dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 148 515,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 111 386,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 14 851,50 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO Oddział 1 w Piotrkowie Trybunalskim 26 1020 3916 0000 0602 0187 6812.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim mieszczącym się pod adresem: Słowackiego 5, 97-300 Piotrków Trybunalski.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.