Wróć do listy

Malbork, pomorskie

68 413 zł
68 413 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 68 413 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 000 zł
Numer oferty 95574X223834311
Termin wpłaty wadium 04-03-2021 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 08 marca 2021 r. o godz. 11.00 drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Miasta Malborka
1. Opis nieruchomości
Z zasobu komunalnego przeznaczona została do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem gospodarczym przeznaczonym do rozbiórki, położona w obrębie 15 miasta Malborka:

ul. J. Wejhera

∙ Nieruchomość nie jest przedmiotem żadnych zobowiązań ani praw na rzecz osób trzecich, w dziale III i IV księgi wieczystej brak jest wpisów obciążających
∙ Na nieruchomości zlokalizowana jest sieć gazowa, kanalizacji sanitarnej ks90, wodociągowa 110
∙ Przeznaczenie nieruchomości w planie zagospodarowania przestrzennego - zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dzielnicy Wielbark w Malborku, uchwalonym uchwałą Nr V/35/11 Rady Miasta Malborka z dnia 10.02.2011 r. nieruchomość opisana jest jako MN1 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
∙ Pierwszy przetarg przeprowadzono 03 grudnia 2020 r.
2. Warunki nabycia nieruchomości:
1. wadium w kwocie - 7 000 zł (siedem tysięcy złotych) płatne najpóźniej do 04 marca 2021 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone w PKO BP SA nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę wpłaty wadium uznaje się datę zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.