Wróć do listy

Malbork, pomorskie

299 000 zł
2 353 zł/m2
Mieszkanie 127,07 m2 5 pokoi 2 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-64%
Zakończona
-64%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 299 000 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 127,07 m2
Województwo pomorskie
Ulica 17 Marca 24
Liczba pokoi 5
Piętro 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 30 000 zł
Numer oferty 94699X221785061
Termin wpłaty wadium 02-03-2021 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 05 marca 2021 r. o godz. 10.00 drugi ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Miasta Malborka
1. Opis nieruchomości
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość lokalowa położona w budynku
przy ul. 17 Marca 24, KW XXXX/XXXXXXXX/X. Budynek, w którym znajduje się lokal został
wybudowany w 1935 r. Jest to budynek murowany, wielorodzinny, jednoklatkowy,
czterokondygnacyjny, podpiwniczony. Dach dwuspadowy, kryty dachówką.

ul. 17 Marca 24/3

1. W dziale III i IV księgi wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X nie ma wpisów obciążających.
2. Nieruchomość nie jest przedmiotem żadnych zobowiązań.
3. Lokal mieszkalny nr 24/3 usytuowany jest na II piętrze budynku, składa się z 5 pokoi,
kuchni łazienki z w.c., przedpokoju i schowka, do lokalu przynależy piwnica o pow. 11 m2
4. Pierwszy przetarg przeprowadzono 28 października 2020 r.
2. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla obszaru Śródmieścia
Miasta Malborka uchwalonym Uchwałą nr XIV/108/2007 z 14 września 2007 r. nieruchomość
przy ul. 17 Marca 24/3 znajduje się na terenach zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.
3. Warunki nabycia nieruchomości
a) wadium w kwocie 30 000 zł (trzydzieści tysięcy złotych) płatne najpóźniej
do 02 marca 2021 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone
w PKO BP SA Nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę
zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.