Lubin, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
szósty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, stanowiącej działkę nr 128/17
o powierzchni 2.135 m², położonej przy ulicy Geodezyjnej w Lubinie, obręb 24 gminy Międzyzdroje,
dla której Sąd Rejonowy w Świnoujściu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer
XXXX/XXXXXXXX/X.
Przetarg odbędzie się w dniu 4 marca 2021r. o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu
Miejskiego w Międzyzdrojach przy ulicy Książąt Pomorskich 5.
CENA WYWOŁAWCZA wynosi 315.126,00 zł brutto i zawiera podatek VAT w stawce 23%.
O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym że postąpienie nie może wynosić mniej niż
1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych, tj. 3.160,00 zł (słownie: trzy
tysiące sto sześćdziesiąt złotych).
Zgodnie z ewidencją gruntów i budynków prowadzoną przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu
Pomorskim, działka oznaczona jest symbolem użytku RVI - grunty orne VI klasy.
Na podstawie art. 1a ustawy z dnia 11 kwietnia 2003r. o kształtowaniu ustroju rolnego (t.j. Dz. U. z 2020r.
poz. 1615) przepisów ustawy nie stosuje się do nieruchomości rolnych o powierzchni mniejszej niż 0,3 ha.
Działka oferowana do sprzedaży nie jest objęta obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania
przestrzennego.
Dla przedmiotowej nieruchomości została wydana Decyzja Nr 5/18 o warunkach zabudowy z dnia
07.02.2018r. dla inwestycji polegającej na: budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego
wolnostojącego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.
Gmina Międzyzdroje zorganizowała dotąd pięć przetargów na sprzedaż działki nr 128/17, które odbyły
się w terminach: 8 października 2019 r., 9 stycznia 2020 r., 18 maja 2020r. 3 września 2020r. oraz
10 listopada 2020r., które zakończyły się wynikami negatywnymi.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1. Wpłacenie w terminie do dnia 25.02.2021 r. (włącznie) wadium w wysokości
32.000,00 zł (słownie: trzydzieści dwa tysiące złotych).
Wpłaty wadium należy dokonać przelewem na konto Urzędu Miejskiego ze wskazaniem w tytule
przelewu numeru działki której dotyczy wpłacane wadium. Za datę wniesienia wadium uważa się datę
wpływów środków pieniężnych na rachunek Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach prowadzony przez:
PKO BANK POLSKI, nr rachunku: 44 1020 4795 0000 9702 0416 4349
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie