Wróć do listy

Łódź, Górna

103 350 zł
2 179 zł/m2
Mieszkanie 47,44 m2 Kawalerka 5 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
-74%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 103 350 zł
Miasto Łódź
Powierzchnia 47,44 m2
Województwo łódzkie
Ulica Lubelska 25A
Liczba pokoi 1
Piętro 5
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 13 780 zł
Numer oferty 94X220151
Termin wpłaty wadium 08-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 137 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 103 350,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 13 780,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: ING Bank Śląski SA O. Regionalny w Łodzi 89105014611000002274884713.

Historyczne ceny