Lublewo Gdańskie, pomorskie
Szczegóły
Opis
na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Gminy Kolbudy, działka nr 1022/25 obręb Lublewo Gdańskie, gmina Kolbudy
? Nieruchomość składająca się z działki o nr 1022/25 obręb Lublewo Gdańskie, zapisana w księdze wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X, o powierzchni 991m2 sklasyfikowana w ewidencji gruntów jako użytki RIVb.
? Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej- ul. Polnej. Droga utwardzona betonowymi płytami.
? W ulicy znajduje się sieć wodociągowa, gazowa elektroenergetyczna, planowana jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej. Przez działkę 1022/25 planowana jest budowa kanalizacji deszczowej - wiąże się to z ustanowieniem stosownego prawa przesyłu na rzecz Gminy Kolbudy wzdłuż granicy z działką nr 1022/13 o szerokości pasa 5m.
? Działka jest niezabudowana, niezagospodarowana, w kształcie zbliżonym do kwadratu, częściowo porośnięta samosiejkami.
? Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w strefie 63.MN- Uchwała Rady Gminy Kolbudy XXXVI/328/2006 z dnia 19 września 2006r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla większości obrębu geodezyjnego Lublewo i fragmentów wsi Kolbudy, na terenie gminy Kolbudy (Dz.U. Woj. Pomorskiego Nr 18 z dnia 26 stycznia 2007r. poz.462)
Dla nieruchomości wyżej opisanej ustalono cenę wywoławczą i wadium oraz wartość prawa przesyłu:
-cena wywoławcza: 148 800,00zł netto
-wadium:14 880,00zł
- prawo przesyłu: 14 640,00zł netto
Do ceny ustalonej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT, w wysokości wynikającej z obowiązujących przepisów ustawy o podatku od towarów i usług.
Zawarcie umowy sprzedaży związane jest z zobowiązaniem zawarcia umowy służebności przesyłu dla planowanej do realizacji nowej sieci kanalizacji deszczowej ks 250 za łącznym jednorazowym wynagrodzeniem w wysokości 14 640,00zł powiększonym o stosowny podatek VAT.
Przetarg odbędzie się w dniu 05 marca 2021r. o godzinie 9:30 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kolbudach ul. Staromłyńska 1 83-050 Kolbudy.
Wadium płatne jest w postaci przelewu bankowego na konto:
27 8335 0003 0114 8887 2000 0160
najpóźniej do dnia 26 lutego 2021
Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Kolbudy, na stronie internetowej www.kolbudy.ploraz na stronie BIP Urzędu Gminy Kolbudy.
Dodatkowe informacje o nieruchomościach można uzyskać w Urzędzie Gminy Kolbudy tel. (0-58)
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie