Wróć do listy

Łasko, zachodniopomorskie

108 000 zł
472 zł/m2
Mieszkanie 229,00 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 108 000 zł
Miasto Łasko
Powierzchnia 229,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Łasko 40
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 800 zł
Numer oferty 9348X21893019
Termin wpłaty wadium 07-09-2018 Co to znaczy?

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka numer 110, obszaru 6400 m2, położonej w miejscowości Łasko 40, gmina Bierzwnik wraz z posadowionym na niej stanowiącym odrębną nieruchomość budynkiem biurowo – mieszkalnym o powierzchni użytkowej 229,90 m2, objętej księgą wieczystą KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Choszcznie V Wydział Ksiąg Wieczystych.

Nieruchomość położona jest w jednostce ewidencyjnej 320201_2, Bierzwnik w obrębie ewidencyjnym 0012, Łasko. Zgodnie z opisem użytku (na wypisie z rejestru gruntów z 13. 01.2015) na działkę składają się grunty orne RVI o powierzchni – 0,3800 ha, sady SRVI o powierzchni 01900 ha oraz inne tereny zabudowane Bi o powierzchni 0,0700 ha. Właścicielem udziału w wysokości 1/1 działki gruntu jest Skarb Państwa, zaś użytkownikiem wieczystym gruntu do dnia 05 grudnia 2089 r. oraz właścicielem budynku posadowionego na tym gruncie jest Poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie.

Zgodnie z zaświadczeniem Wójta Gminy Bierzwnik dla działki nr ew. gruntów 110 w obrębie Łasko nie ma aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy ww. działka zapisana jest jako „Tereny publiczne, infrastruktury społecznej – istniejące”.

Dla nieruchomości prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Choszcznie w V Wydziale Ksiąg Wieczystych księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X