Wróć do listy

Bydgoszcz, Fordon

201 000 zł
4 118 zł/m2
Mieszkanie 48,81 m2 2 pokoje 4 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-51%
Zakończona
-51%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 201 000 zł
Miasto Bydgoszcz
Powierzchnia 48,81 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Zarembiny 7
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 100 zł
Numer oferty 93231X218347005
Termin wpłaty wadium 04-02-2021 Co to znaczy?

Opis

FORDONSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
ul. Kleeberga 2, 85-791 Bydgoszcz
OGŁASZA
PRZETARG PISEMNY OFERTOWY NA USTANOWIENIE ODRĘBNEJ
WŁASNOŚCI LOKALU MIESZKALNEGO usytuowanego przy ulicy Zarembiny 7/45
w Bydgoszczy, o pow. użytkowej 48,81 m2. Cena wywoławcza 201000,00 zł, postąpienie wynosi: 1500,00 zł
lub wielokrotność tej kwoty, wadium wynosi 10100,00 zł.

Mieszkanie nr 45 jest usytuowane na czwartym piętrze budynku przy ul. Zarembiny 7 w Bydgoszczy i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wpłata na konto Spółdzielni prowadzone w banku PKO BP S. A. O/Bydgoszcz nr 63 1020 1475 0000 8602 0019 0850, wadium w wysokości 10100,00 zł oraz złożenie pisemnej oferty z dołączonym potwierdzeniem wpłaty wadium. Osoby zainteresowane uczestniczeniem w przetargu mogą składać pisemne oferty w terminie do dnia 04.02.2021 r. do godz. 14.00 osobiście w Kancelarii Spółdzielni (na parterze w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kleeberga 2 w Bydgoszczy), a w przypadku przesyłki pocztowej, kurierskiej itp. jako data złożenia oferty traktowana jest data wpływu przesyłki do Spółdzielni. Ofertę należy składać na formularzu ofertowym wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania na stronie internetowej www.fordonskasm.pl lub w siedzibie Spółdzielni ul. Kleeberga 2 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym 52 343-02-72 wew. 223)