Wróć do listy

Jelenia Góra, dolnośląskie

115 000 zł
2 174 zł/m2
Mieszkanie 52,90 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-70%
Zakończona
-70%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 115 000 zł
Miasto Jelenia Góra
Powierzchnia 52,90 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Książęca 11
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 11 500 zł
Numer oferty 93043X217906709
Termin wpłaty wadium 05-03-2021 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY
OGŁASZA I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą udziału w gruncie związanego z tym lokalem
który odbędzie się w dniu 11 marca 2021 roku o godz. 1000

w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra przy ul. Sudeckiej nr 29 –– I piętro, sala nr 13

ul. KSIĄŻĘCA 11

Lokal mieszkalny nr 6 o ogólnej powierzchni 52,90 m2, w skład którego wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia, przedpokój o łącznej powierzchni 52,90 m2. Lokal usytuowany jest na I piętrze budynku.
Z lokalem związany jest udział wynoszący 11,83% w elementach wspólnych budynku i prawie własności gruntu oznaczonego geodezyjnie jako działka nr 11/8 o powierzchni 0,0213 ha, obręb Cieplice I, AM-2. Dla nieruchomości wyżej oznaczonej Sąd Rejonowy VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Jeleniej Górze prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Budynek przy ulicy Książęcej 11 ujęty jest w Gminnej Ewidencji Zabytków oraz w wykazie zabytków nieruchomych wojewódzkiego konserwatora zabytków z 2010 r.

Cena wywoławcza nieruchomości: 115.000,00 zł, w tym:
 cena lokalu: 112.562,00 zł,
 cena udziału w gruncie: 2.438,00 zł,
Sprzedaż nieruchomości podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem VAT na podstawie przepisów art. 43 ust. 1
pkt 10, 10a ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2020 r., poz. 106 z późn. zm.).
WADIUM: 11.500,00 zł.

Wspólnota mieszkaniowa nieruchomości przy ul. Książęcej 11 dzierżawi część działki nr 11/20 o pow. 1 450 m2
stanowiącej własność Gminy Jelenia Góra z przeznaczeniem na cele związane z obsługą budynku przy
ul. Książęcej 11.

Wadium w pieniądzu, w wyżej określonej wysokości powinno wpłynąć na konto depozytowe
Miasto Jelenia Góra – Bank MILLENNIUM S. A. I Oddział w Jeleniej Górze
nr 97 1160 2202 0000 0000 6011 5681 najpóźniej do dnia 5 marca 2021 roku.
WPŁATA WADIUM POWINNA ZAWIERAĆ ADRES NIERUCHOMOŚCI, KTÓREJ WPŁATA DOTYCZY
ORAZ OZNACZENIE UCZESTNIKA PRZETARGU.

Historyczne ceny