Wróć do listy

Cekanowo, mazowieckie

657 000 zł
3 054 zł/m2
Dom 215,11 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 657 000 zł
Miasto Cekanowo
Powierzchnia 215,11 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Chabrowa 18
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 65 000 zł
Numer oferty 92769X217265001
Termin wpłaty wadium 12-02-2021 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości xx - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt VGUp 129/20 ogłasza konkurs ofert na sprzedaż prawa własności:

- zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Cekanowo przy ulicy Chabrowej 18, o powierzchni 2782 m² (działka nr ew. 198/16, 198/17, 198/18, 199/16, 199/17, 199/18).

Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Płocku, VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Na nieruchomości znajduje się budynek mieszkalny, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, dwubryłowy z dachem wielospadowym o powierzchni użytkowej 215,11 m².

- nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Cekanowo przy ulicy Chabrowej o powierzchni 84 m² (działka nr ew. 199/23) przeznaczonej na cele komunikacyjne.

Minimalna cena sprzedaży prawa własności nieruchomości wynosi 657.000,00 zł (sześćset pięćdziesiąt siedem tysięcy złotych).

Zainteresowani winni składać oferty oraz dokonać wpłaty wadium w wysokości 65.000,00 zł (sześćdziesiąt pięć tysięcy złotych) na rachunek masy o prowadzony przez mBank S.A. o numerze 29 1140 2004 0000 3102 8016 5474 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12 lutego 2021 r. osobiście w Biurze Syndyka w Płocku, ul. Sienkiewicza 67 lok. 21 lub przesłać je listami poleconymi na adres Kancelarii Syndyka, ul. Lipowa 14, 09-408 Płock (decyduje data wpływu oferty).