Wróć do listy

Płonka, lubelskie

51 330 zł
Działka 3.33 ha 7 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 51 330 zł
Miasto Płonka
Powierzchnia 3.33 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 7
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 6 844 zł
Numer oferty 91253X213714529
Termin wpłaty wadium 25-02-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zamościu Dariusz Kułaj na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 26-02-2021 o godz. 09:40 pod adresem: Sąd Rejonowy w Zamościu, Wyszyńskiego 11, 22-400 Zamość, pokój 19, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: xx, położonej przy ,Płonka i Bzowiec gm.Rudnik, 22-330 Rudnik, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
działki gruntu nr 43,796,734,627,3929,684,25 o pow.3,33 ha położona w msc. Płonka i Bzowiec gm.Rudnik, posiadająca założoną księgę wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Zamościu. Wartość szacunkowa całej nieruchomości wynosi 68.440,00zł., cena wywołania 51.330,00zł., rękojmia 6.844,00zł. w tym : -działka nr 43 o pow.0,81ha (Płonka) wartość szacunkowa 18.810,00zł, cena wywołania 14.107,50zł., rękojmia 1.881,00zł -działka nr 796 o pow.0,10ha(Płonka)wartość szacunkowa 6.010,00zł, cena wywołania 4.507,50zł., rękojmia 601,00zł -działka nr 734 o pow.0,03ha(Bzowiec)wartość szacunkowa 870,00zł, cena wywołania 652,50zł. rękojmia 87,00zł -działka nr 627 o pow.0,13ha(Bzowiec)wartość szacunkowa 13.790,00zł, cena wywołania 10.342,50zł., rękojmia 1.379,00zł -działka nr 3929 o pow.0,36ha(Bzowiec)wartość szacunkowa 2.880,00zł, cena wywołania 2.160,00zł., rękojmia 288,00zł -działka nr 684 o pow.0,21ha(Bzowiec) wartość szacunkowa 7.510,00zł, cena wywołania 5.632,50zł., rękojmia 751,00zł -działka nr 25 o pow.0,80ha(Płonka) wartość szacunkowa 18.570,00zł, cena wywołania 13.927,50zł., rękojmia 1.857,00zł

Suma oszacowania wynosi 68 440,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 51 330,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 6 844,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP S.A. 90 1020 5356 0000 1302 0007 6703.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 16:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.