Wróć do listy

Głazów, świętokrzyskie

57 000 zł
1 141 zł/m2
Mieszkanie 49,97 m2 2 pokoje Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 57 000 zł
Miasto Głazów
Powierzchnia 49,97 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica 16
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 700 zł
Numer oferty 90961X213030665
Termin wpłaty wadium 11-02-2021 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż nieruchomości nr postępowania 1008/KNO/26/2021
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A. w imieniu której działa PKP S.A.
Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu.
Termin i miejsce otwarcia ofert:
Otwarcie ofert nastąpi o godz. 12.00 w dniu 16.02.2021 r., w Wydziale Sprzedaży przy ul. Korzeniowskiego 2
w Szczecinie – pok. nr 77.
Termin i miejsce składania ofert :
Składanie ofert następuje do godz. 14.00 dnia 11.02.2021 r., w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Poznaniu, ul. Korzeniowskiego 2, 70-211 Szczecin - pok. nr 77.
Przedmiot przetargu:
Nieruchomość lokalowa położona w miejscowości Głazów 16/3, gmina Myślibórz, powiat myśliborski,
woj. zachodniopomorskie, na którą składa się:
 prawo własności lokalu mieszkalnego nr 3 o powierzchni użytkowej 49,97 m2
, o następującej strukturze użytkowej:
 kuchnia – 16,00 m2
,
 pokój – 13,94 m2
,
 pokój – 13,94 m2
,
 łazienka – 3,90 m2
(zaadaptowane pomieszczenie spiżarki),
 przedpokój – 2,19 m2
.
 pomieszczenia przynależne do lokalu:
- piwnica nr 3 o powierzchni 15,34 m2
,
- pomieszczenie gospodarcze nr 3 o pow. 7,10 m2
(w budynku gospodarczym),